ساخت سایت با سایت ساز ویزمیز

نرم افزار سایت ساز چیست؟

اگر خود را مدعی در زمینه راه اندازی سایت های مختلف بدانید قطعا با عبارت نرم افزار سایت ساز غریبه خواهید بود ، چرا که این عبارت کمی گیج کننده به نظر می رسد. قصد داریم در مورد نرم افزار سایت ساز مختصری توضیح دهیم. منظور از نرم افزار سایت ساز استخدام یک طراح برای ساخت سایت شما می باشد؟ یا به معنی فرم اطلاعات سایت می باشد؟ جواب سوال های مطرح شده خیر می باشد چرا که نرم افزار سایت ساز دارای کاربردهای مختلف برای شما می باشد. اگر برای اولین بار می خواهید سایت خود را راه اندازی کنید یا می خواهید سایت خود را در سریعترین زمان ممکن آماده کنید این نرم افزار به شما بسیار کمک خواهد کرد.

پس منظور از نرم افزار سایت ساز چیست؟

نرم افزار مذکور یک ابزار می باشد که به شما کمک می کند تا بدون داشتن هیچ علمی در زمینه برنامه نویسی و بدون داشتن دانشی در مورد ساخت سایت ، برای خود یک سایت عالی طراحی کنید. شما با داشتن نرم افزار سایت ساز به راحتی می توانید بدون نیاز به طراح و برنامه نویس برای خود سایت داشته باشید. نرم افزار مذکور می تواند در زمینه مدیریت هزینه ها بسیار به شما کمک کند. شاید بگویید که نرم افزار فوق یک نرم افزار ساده می باشد که سایت شما را به صورت مبتدی طراحی می کند اما به جرات می توان گفت که نرم افزار سایت ساز برای ساخت سایت حرفه ای کاربرد دارد. شما برای داشتن یک سایت حرفه ای نیاز به آیتم هایی دارید که در نرم افزار سایت ساز وجود دارد ، برخی از این آیتم ها مانند ، بهینه بودن برای موبایل، بهینه سازی برای گوگل، هماهنگی با شبکه های اجتماعی، ابزارهای افزایش فروش و مارکتینگ می باشد.

همانطور که گفته شد نرم افزار سایت ساز یک ابزار عالی می باشد چرا که در هزینه ها صرفه جویی می شود. شما می توانید بدون وابستگی به دیگران سایت مورد علاقه خود را طراحی کنید. هر تغییری که نیاز دارید می توانید بر روی سایت خود به کمک نرم افزار فوق اعمال کنید. می توانید بخش های جدید اضافه کنید.

نرم افزار سایت ساز های برای چه کسانی مناسب هستند؟

  • هر شخصی که قصد دارد برای خود سایت طراحی کند می توانید از این نرم افزار بهره مند شود. توصیه می شود افراد زیر حتما از نرم افزار سایت ساز استفاده کنند:
  • کسانی که خیلی فوری می خواهند یک سایت برای خود راه اندازی کنند.
  • افرادی که دانش و مهارت لازم برای راه اندازی سایت را ندارند و همچنین وقت کافی برای یادگیری آن را در اختیار ندارند.
  • کسانی که از بودجه محدودی برای طراحی سایت برخوردار هستند.
  • افرادی که می خواهند بدون دخالت دیگران سایت خود را راه اندازی و شخصی سازی کنند.

نرم افزار سایت ساز دارای قالب های مختلف برای کسب و کار می باشد. شما علاوه بر اینکه می توانید از قالب های آماده موجود در نرم افزار سایت ساز استفاده کنید می توانید قالب دلخواه خود را به کمک نرم افزار طراحی کنید.

تفاوت سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوای چیست؟

خیلی از افراد سیستم های مدیریت محتوای را به اشتباه نرم افزار سایت ساز می دانند ولی باید بگوییم که تفاوت های زیادی بین این دو وجود دارد. شما به وسیله ی سیستم مدیریت محتوا می توانید مطلب برای سایت خود ارسال کنید و آنها را ویرایش کنید ، شما به کمک سیستم مدیریت محتوا نمی توانید ظاهر سایت خود را تغییر دهید ولی در عوض نرم افزار سایت ساز به شما کمک خواهد کرد قالب جدیدی برای سایت خود طراحی کنید. یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس می باشد که طرفداران زیادی دارد.

مزایا و معایب استفاده از نرم افزار سایت ساز چیست؟

اگر بخواهیم به صورت مختصر در مورد مزایای نرم افزار سایت ساز مواردی را عنوان کنیم باید بگوییم که این نرم افزار سریع ، ساده و ارزان می باشد. علاوه بر مزایای ذکر شده نرم افزار سایت ساز دارای معایبی می باشد که بدین شرح است:

اگر شما در یک سازمان قصد ساخت سایت دارید و می بایست سایت را درون سرورهای درون سازمان نگه دارید این نرم افزار مفید نمی باشد. اگر شما یک گروه برنامه نویسی دارید و نیاز دارید که افکار خود را توسعه دهید این نرم افزار مفید نمی باشد.

نرم افزار سایت ساز ها چگونه کار می کنند؟

شما برای اینکه بتوانید از نرم افزار سایت ساز استفاده کنید نیازمند یک دامین هستید. بعد از تهیه کردن دامین شما می بایست دامین مدنظر خود را به نرم افزار بشناسانید. اگر این کار را به صورت دستی انجام ندهید نرم افزار دامین مناسب را برای شما ثبت خواهد کرد.

در مرحله ی بعدی شما می بایست یک هاست تهیه کنید. شما می توانید هاست را به صورت رایگان تهیه کنید یا از میزبان های مختلف هاست خریداری کنید.

مرحله سوم کمی جذاب می باشد چرا که می توانید به راحتی با کمک نرم افزار سایت ساز سایت مدنظر خود را با سلیقه ی خود طراحی کنید. نرم افزار سایت ساز دارای بخش های مختلف می باشد که به تفصیل هر کدام را توضیح خواهیم داد:

قالبهای متنوع

همانطور که اشاره کردیم نرم افزار سایت ساز دارای قالب های مختلف و متنوع می باشد. شما می توانید برای شروع کار یک قالب از بین قالب های موجود انتخاب کنید. قالب های موجود دارای دسته بندی های مختلف می باشد. اگر می خواهید سایت فروشگاهی راه اندازی کنید می توانید قالب مناسب فروشگاه انتخاب کنید یا اگر می خواهید سایت خبری راه اندازی کنید می توانید قالب خبری انتخاب کنید.

صفحات و بخشها

شما با توجه به ماهیت سایت خود می توانید بخش های مختلفی را برای سایت خود در نظر بگیرید و اضافه کنید.

 بهینه سازی خودکار برای گوگل

برای اینکه سایت شما از لحاظ آمار و ربات های گوگل پسندیده باشد نیازمند بهینه سازی هستید. نرم افزار سایت ساز می تواند برای شما این عملکرد را به درستی انجام دهد.

ابزارهای فروش و مارکتینگ

نرم افزار سایت ساز در زمینه سایت های فروشگاهی می تواند بسیار موثر باشد. چرا که دارای ابزارهای مختلف فروش و مارکتینگ می باشد که باعث می شود تا فروش شما افزایش پیدا کند.

معرفی سایت ساز حرفه ای و ارزان ویزمیز

سایت ساز ویز میز می تواند از با کیفیت ترین سایت سازهای فارسی باشد که روش های نو و تازه ای را برای ایجاد سایت و نحوه ی مدیریت آن به شما معرفی خواهد کرد.

مطمعنا از بازار و قیمت های طراحی سایت اطلاع دارید ، معمولا هزینه های طراحی سایت از 2 یا 3 میلیون تومان کمتر نیست. این هزینه برای کسانی که تازه قصد شروع به این کار را دارند نیز اندکی زیاد است. علاوه بر هزینه معمولا طراحان سایت برای تحویل کار اندکی بد قولی می کنند. گاهی ممکن است طراحی سایتی که برای شما انجام می دهند مورد پسند شما نباشد و یا طراح خدمات پشتیبانی مطلوبی به شما ارائه نخواهد داد. حال باید به این سوال جواب دهید که چگونه می توان کاربران را جذب وی سایت خود کرد و چگونه مطمعن شوید که این وب سایت درآمد زایی خوبی برایتان دارد؟

سایت ساز آنلاین و ارزان

سایت ساز آنلاین و ارزان

راه های به صرفه و آسان برای طراحی سایت

اینترنت می تواند راهی بسیار مناسب برای جابه جا کردن اطلاعات باشد و کسب و کار شما را به راحتی و کمترین هزینه رونق می بخشد و شما قادرید از این طریق محصولات و خدمات خود را به مشتری تحویل دهید. همچنین به دنبال یک راه مناسب هستیم تا بتوان سایت را در کمترین زمان به روز رسانی کرد و در اختیار مشتری قرار داد و مهم تر از همه اینکه بسیار مقرون به صرفه باشد و زمان اندکی از شما بگیرد. این گونه بود که سایت ساز ویز میز را یافتیم. این سایت ساز سیستمی ساده و آسان برای ایجاد سایت دارد که هیچ احتیاجی به کد نویسی و … ندارد و با زدن یک کلیک راه اندازی می شود.

برای ساخت ساز و مدیریت آن به چه چیزهایی نیاز است؟

راه اندازی سایت ساز ویز میز به این منظور بوده که بتوانیم سیستمی راه اندازی کنیم که همه ی آنچه کاربر در طراحی و مدیریت سایت به آن نیاز دارد را به صورت یک جا و با بهترین و بالاترین کیفیت برآورده کنیم. به گونه ای که از استارت کار که همان ایجاد سایت بوده، گرفته تا ویرایش ، قالب ، ثبت دامنه و میزبانی هاست و… را بتواند انجام دهد. مهم ترین کار این سیستم این است که این اجازه را به کاربر بدهد تا با کمترین هزینه کار خود را آغاز نماید. این کار اندکی زمان می برد و نیازمند کد نویسی و بروز رسانی پی در پی خواهد داشت. خوشبختانه امروزه سایت هایی می توان ساخت که روز به روز تعداد کاربرانش بالا رفته و روز به روز موفق تر خواهد بود.

سایت ساز و سیستم مدیریت محتوا

در اینجا می خواهیم بگوییم که چه تفاوت هایی بین ویز میز با دیگر سامانه های داخلی و خارجی جهت ایجاد سایت وجود دارد.

ویز میز در حقیقت ترکیبی از یک سیستم سایت ساز و سیستم مدیریت محتوا می باشد به طوری که شما با ویز میز علاوه بر ویرایش قالب سایت می توانید تولید محتوا کنید و یک سایت به روز و موفق داشته باشید.

فرق ویز میز با سایت سازهای ایرانی چیست؟

سایت ساز های ایرانی به نوبه ی خود دچار نقص و مشکلات زیادی هستند اکثر این سامانه ها یک نسخه ی فارسی از یک سایت ساز خارجی هستند یا امکاناتشان بسیار محدود می باشد و مهم ترین عیب آنها این بوده که به کاربران به خوبی پشتیبانی نمی دهند. اما ویز میز برعکس سایت سازهای ایرانی یک سامانه ی کاملا فارسی بوده که از ابتدا تا انتهای آن را برنامه نویسان ایرانی نوشته اند. نحوه ی کار با ویز میز بسیار آسان بوده است و قالب های آن ریسپانسیو هستند. از نظر سئو کدنویسی این برنامه به روز است و ابزار کاملی برای مدیریت محتوا و وبلاگ نویسی خواهند بود. مزیت این سیستم این است که این امکان را به شما می دهد تا بتوایند برای خود ایمیل بسازید و مهم تر اینکه در تمام روزهای هفته به شما پشتیبانی خواهند داد. در حقیقت می توان گفت ویز میز بهترین سایت ساز ایرانی است و دارای کیفیت و امکانات بسایر موفق و بالایی می باشد.

سایت ساز آنلاین و ارزان

سایت ساز آنلاین و ارزان

فرق ویز میز با سایت سازهای خارجی

سایت سازهای خارجی مانند wix , webs بخاطر عدم انعطاف پذیری با زبان فارسی در ایران چندان جذاب نیستند. ولی از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا استقبال بیشتری می شود. با این وجود آیا ویز میز قادر است با سیستم های قدیمی رقابت کند؟

برای کار با سیستم وردپرس یا جوملا استفاده از قالب های آماده چندان جذاب نیست زیرا این قالب ها از انگلیسی به فارسی ترجمه شده اند و حجم اطلاعات زیادی دارند که سرعت بارگذاریشان را پایین می آورد. همچنین فارسی شدن قالب ، کد نویسی آنها را به هم می زند پس تنها راه حل این است که برای طراحی این سایت ها هزینه ی زیادی کنار بگذارید. اما ویز میز هیچ یک از این معایب را ندارد و از نظر سئو کاملا درست و بهینه می باشد.

برای ویرایش قالب ویز میز این امکان را به شما خواهد داد تا بدون کد نویسی اطلاعات و طراحی قالب را تغییر دهید و مطالب و عکس ها را ویرایش کنید. ولی سیستم های مدیریت محتوا این امکانات را به شما نخواهند داد مگر اینکه شما بتوانید کد نویسی انجام دهید.

روش هایی جهت جذب کاربر و بازدید کننده

بعد از اینکه سایت را راه اندازی کردید باید اطمینان حاصل کنید که کاربران سایت شما را پیدا کرده و از طریق آن بتوایند کسب و کارتان را شروع کنید. برای این کار بهترین راه تبلیغات از طریق گوگل است.

سایت حرفه‌ای را در کمتر از پنج دقیقه طراحی کنید

شما می توانید سایت حرفه ای خود را در کمتر از چند دقیقه ایجاد کنید. این امر به راحتی امکان پذیر است. همیشه طراحی کردن سایت امری بوده است که خیلی از افراد درگیر آن هستند. زمانبر ، پرهزینه بودن طراحی سایت باعث می شود تا خیلی از افراد متحمل هزینه های زیادی شوند. شما می توانید به کمک سایت ساز مختلف به راحتی سایت خود را طراحی کنید. ما در این نوشته می خواهیم به شما آموزش دهیم که شما به راحتی بتوانید سایت خود را طراحی کنید.

ویزمیز یکی از محبوب ترین سایت سازهای ایران می باشد که شما می توانید به صورت خودکار و بدون دخالت افراد هر وب سایتی که مدنظر شما می باشد را در کمتر از چند دقیقه طراحی و راه اندازی کنید. در این سرویس کاربران می توانند از میان کسب و کارهای مختلف سایت مورد نظر خود را به صورت حرفه ای راه اندازی کنند. راه اندازی سایت از طریق این سایت سازها بسیار عالی می باشد. سایت هایی که از طریق نرم افزار سایت ساز ایجاد می شود تفاوت زیادی با سایر نرم افزارها دارد. ویزمیز می تواند با طراحی اتوماتیک به راحتی یک سایت مستقل را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید به راحتی از امکانات نرم افزار استفاده کنید. سایت ساز ویزمیز هیچ محدودیتی را برای شما درنظر نگرفته است. شما به کمک سایت ساز می توانید یک سایت حرفه ای بدون نیاز به دانش برنامه نویسی داشته باشید.

  • از جمله امکانات سایت ساز ویزمیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شما می توانید به صورت نامحدود صفحات متنوع ایجاد کنید. فضای رایگان هاست برای شما در نظر گرفته شده است. به تعداد نامحدود می توانید منو داشته باشید. منوهای آبشاری چند ستونه داشته باشید. اسلاید حرفه ای طراحی کنید. فرم سازی پیشرفته با قابلیت پیگیری در اختیار شما قرار می گیرد. فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید. به راحتی به بخش گالری تصاویر دسترسی داشته باشید. از فونت های متنوع لذت ببرید. رنگ بندی سایت خود را به راحتی تغییر دهید. امکان نمایش ویدیو وجود دارد. می توانید برای سایت خود خبرنامه ایجاد کنید. امکان گفت و گوی آنلاین برای شما وجود دارد.

از دیگر مزایای سایت ساز ویزمیز یم توان به بازدیدهای دوره ای اشاره کرد. تیم ویزمیز با بهره گیری از متخصصان با رصد کردن وب سایت های بزرگ امنیت سایت شما را تامین می کند. شما می توانید از پشتیبانی های سایت ساز ویزمیز استفاده کنید. تیم کنترل کیفیت وب سایت با بازدید های دوره ای از سایت شما در صورت بروز مشکل درصدد رفع آن بر می آید. فیلم های آموزشی ضبط شده در سایت ویزمیز باعث می شود تا کار کردن با نرم افزار آسان شود.

شما می توانید در کلاس های آنلاین درنظر گرفته شده شرکت کنید و به راحتی آموزش ها لازم را دریافت کنید. طبق آمارهای منتشر شده ویزمیز دارای حدود 30 هزار کاربر می باشد که بیش از 48 هزار وب سایت را پشتیبانی می کند. کاربران می توانند به صورت آزمایشی از امکانات ویزمیز استفاده کنند. این سایت ساز دارای انواع قالب های متنوع در دسته بندی های مختلف می باشد. قالب های متنوع موجود در ابزار سایت ساز باعث می شود تا شما هر نوع سایتی که ایجاد کنید با کمبود قالب مواجه نشوید. رضایت مندی افرادی که از سایت ساز ویزمیز استفاده می کنند گویای همه ی موارد می باشد. تیم ویزمیز با بهره گیری از متدهای جدید سعی دارد تا امکانات بیشتری را برای شما عزیزان همیشه همراه مهیا کند. شما در این ابزار می توانید بدون داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی و طراحی به راحتی سایت خود را راه اندازی کنید. کاربران می توانند سایت خود را به راحتی در کمتر از چند دقیقه ایجاد کنند. امکانات بی نظیری که اگر بخواهید از نوع طراحی کنید هزینه های زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

شما می توانید به راحتی از پشتیبان های تلگرام ما برای ایجاد سایت خود استفاده کنید. ویژگی که بسیار کارآمد می باشد. اگر به دنبال یک کسب و کار هوشمند هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کنید. راه اندازی سایت با کمک سایت ساز بسیار عالی می باشد و شما عزیزان خواهید توانست از پشتیبان های سایت ویزمیز مشاوره رایگان دریافت کنید. در کوتاه ترین زمان بهترین سایت را برای خود و شرکت خود ایجاد کنید. شما می توانید زمانی که در منزل در حال استراحت هستید قالب خود را به کمک نرم افزار انتخاب کنید و در کمتر از 5 دقیقه سایت خود را راه اندازی کنید.