فروشگاه ساز فایل ، در دنیای تکنولوژی مدیریت کردن کسب و کار آسان تر از گذشته می باشد. شما می توانید فروشگاه آنلاین خود را به عنوان یک شغل دوم در نظر بگیرید. برخی افراد کار تمام وقت خود را برای مدیریت کردن فروشگاه خود اختصاص می دهند. اگر بخواهیم تقسیم بندی مناسبی از فروشگاه های آنلاین موجود در کشور داشته باشیم می توان آن را به سه دسته تقسیم نمود. کالای فیزیکی ، کالای دیجیتال و فروش خدمات. می خواهیم در این نوشته در مورد فروش محصولات دیجیتال صحبت کنیم.

مزایای داشتن یک فروشگاه فایل با فروشگاه ساز فایل

  • موجودی این محصولات نامحدودند

شما با ایجاد فایل خود می توانید آن را بارها به فروش برسانید. این امر باعث می شود تا شما با یک بار وقت گذاشتن فروش مناسبی داشته باشید.

  • لازم نیست نگران تدارکات آن باشید

شما به عنوان کسی که محصولات دیجیتالی خود را به فروش می رسانید نگران بسته بندی و نحوه ارسال فایل های خود نیستید. چرا که محصول شما به صورت فیزیکی نمی باشد.

  • هزینه ی تولید این محصولات بالا نیست

به دلیل اینکه محصولات شما فیزیکی نیستند شما می توانید به راحتی فایل های خود را بدون داشتن موانع محصولات فیزیکی به فروش برسانید.

بهتر است چه نوع فایلی برای فروش انتخاب کنید

فروشگاه ساز فایل ، شما باید نشان دهید که یک منبع معتبر هستید تا بتوانید مخاطبین خود را جذب کنید. بهتر است فایل هایی را برای فروش انتخاب کنید که با توجه به نبوغ شما تولید شده است. شما می توانید لیستی از فایل هایی که می توانید آنها را به فروش برسانید را مشاهده کنید. شما می توانید انواع فایل های الکترونیکی ، کتاب ها ، جزوه های درسی ، مقالات ، کتاب شعر و مجلات را به فروش برسانید. همچنین می توانید انواع پادکست ، کتاب های صوتی و انواع موزیک را به فروش برسانید. همچنین در بخش ویدیو می توانید استند آپ کمدی ، فیلم های آموزشی و مستند را مدنظر قرار داشته باشید. در بخش گرافیکی می توانید پوستر ، کارت تبریک ، پوسته های فتوشاپی را به فروش برسانید. همچنین شما می توانید بازی ، دامنه ، پوسته های فروشگاهی را در نظر داشته باشید. در بخش دانش شخصی نیز می توانید آموزش زبان و آموزش های دیگر نظیر مارکتینگ را برای فروش داشته باشید.

سایت ساز و فروشگاه ساز ساخت سایت فروشگاهی – ویز میز

فروشگاه ساز فایل ، برای ایجاد فروشگاه فایل خود می توانید از دو طریق اقدام کنید. روش اول وب سایت هایی هستند که به شما یک فضای رایگان برای نگهداری و خدمات فروش ارائه می دهند و از شما درصدی به عنوان فروش دریافت می کنند. این روش آسان می باشد و وظیفه اصلی بر عهده صاحب فروشگاه می باشد. شما در این روش صاحب یک فروشگاه کامل نیستید و نمی توانید کسب و کار خود را گسترش داده و تضمینی هم نیز برای کار دائم شما نیست.

فروشگاه ساز فایل ، در دسته دوم شما به کمک فروشگاه سازها می توانید طراحی و تبلیغات و فروش فروشگاه خود را بر عهده داشته باشید. شما صاحب فروشگاه خود هستید و می توانید استراتژی های خود را به راحتی پیاده کنید.

فروشگاه ساز فایل و محصولات دانلودی چه مزایایی دارد

فروشگاه ساز فایل ، شما می توانید به کمک فروشگاه ساز رایگان به راحتی پنل خود را مدیریت کنید. می توانید فایل های خود را درون این فروشگاه ساز قرار دهید و توضیحات مرتبط با آن را درج کنید. همچنین شما می توانید محصولات خود را به آسانی برای فروش قرار دهید. فضای در اختیار قرار گرفته فروشگاه ساز رایگان 200 مگابایت می باشد که در نسخه حرفه ای آن به 10 گیگ می رسد. شما اگر نیازمند فضای بیشتری هستید می توانید حجم بیشتری خریداری کنید. اگر می خواهید فروشگاه فایل ایجاد کنید بهتر است فروشگاه را به صورت کامل مدیریت کنید تا صاحب یک فروشگاه فایل دلخواه شوید.