طراحی وب سایت برای موضوعات فروشگاهی

فروشگاهی ، از زمانی که طراحی سایت ابداع شد بیشتر وب سایت ها در جهت سایت های آنلاین خرید و فروش محصول بودند. در دنیای امروزه سایت هایی مانند Ebay  و Amazon معروفترین وب سایت ها هستند. همچنین شرکت اطلس وب با سابقه ی بالا در زمینه ی طراحی سایت و نگهداری و بروزرسانی این دسته از سایت ها موارد اصلی فراهم کردن سایت خرید فروش را به شرح زیر بیان کرده است:

بهترین قیمت ها

بیشتر فروشگاه های اینترنتی هزینه ی محصولاتشان را پایین تر از سایر فروشگاه های دیگر می زنند این امر باعث می شود تا افراد با سرچ کردن در گوگل برای خرید محصولات ارزانتر استفاده کنند و بیشتر صاحبان این فروشگاه ها این موارد را به راحتی درک خواهند کرد. همچنین افراد آنلاین می توانند سایر فروشگاه های آنلاین را در کمترین زمان ممکنه مشاهده نمایند تا قیمت های مناسب تری را پیدا کنند که این امر در وقت نیز صرفه جویی خواهد کرد. از جانب دیگر این گونه خرید کردن اینترنتی مالیات نمی خواهد و این مزیت اصلی این گونه خرید و فروش ها می باشد.

سئو سایت فروشگاهی و اصولی که باید حتما رعایت کنید

 

طراحی وب سایت فروشگاهی و باید ها و نباید ها

تنوع محصولات

فروشگاهی ، بیشتر فروشگاه های حاضر در سطح کشور در ارائه ی محصولات متنوع مشکل دارند اما فروشگاه های اینترنتی این امکان را به شما خواهند داد تا با مشاهده ی متنوع محصولات و اطلاعات مورد نیاز در مورد آنها بتوانید به راحتی خرید کنید. از نکات ابتدایی که در ساخت سایت اینترنتی می بایست مورد نظر قرار گرفته شود، اطلاعات مورد نظر و کاتالوگ ها و سایر موارد در مورد محصولات در این سایت ها می باشد. این سایت ها باید حجم وسیعی از اطلاعاتشان را برای برای بازدیدکنندگان و مشتریان ساده تر و قابل فهم تر کنند. به طور معمول کارهایی که یک سایت اینترنتی خرید و فروش را تشکیل می دهند باید دارای کامل ترین حالت باشند به گونه ای که از صفحه ی ارتباط با ما و موتورهای جستجو گرفته تا نحوه ی به کاربردن رنگ و سایز و جنس ها .. همگی در طراحی سایت و پیشرفت آن تاثیر گذار هستند. هنگام طراحی موتورهای پیدا کننده ی مورد نظر بسیار با حساسیت انجام شود چرا که هیچ کدام از محصولات دارای ویژگی های یکسانی نیستند و می بایست تمامی خصوصیت های لازم در آیتم جستجو قرار گرفته شود. برای مثال ، هنگامی که شما در مرکز خرید اینترنتی جهت خرید تبلت یا لپ تاپ می گردید ، می توانید با جستجوی ASUS 540N امور مورد نظر را شروع کنید و محصول مورد نظر را خریداری کنید. سایر خصوصیاتی مانند RAM  و CPU و HDD  و VGA و به سایر قابلیت ها مجهز می باشند که می توان در موتورهای جستجو آنها را نام برد تا در زمان کوتاهی کالای مورد نظر را خریداری نمائید.

ساخت فروشگاه آنلاین به چه شکل است و چگونه انجام میگیرد

طراحی وب سایت فروشگاهی و باید ها و نباید ها

فروشگاهی ، یک فروشگاه اینترنتی می بایست دارای پنلی وسیع و بدون عیب باشد تا مسئول یا صاحب سایت بتواند با تمامی قسمت های سایت به خوبی ارتباط برقرار کند.آنها در جلسه های حضوری نمونه ی پنل های سایت خرید و فروش اینترنتی را در مقابل شما قرار خواهند داد. شرکت طراحی اطلس وب قصد خواهد داشت تا امور زیادی در فروشگاه خرید و فروش آنلاین برایتان قرار دهد تا شما بتوانید با دانشی در این باره به طور روزانه خودتان آن را مدیریت کنید . این موارد شامل :

  • طراحی محصولات و آیتم های سایت به صورت دسته بندی و گروهی
  • زیاد کردن قالب های جستجو با برترین کیفیت ها
  • بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو برای استقبال مشتری ها و افزایش درآمد سایت
  • نحوه ی ویرایش طبقه بندی ها در بخش مدیریت فروشگاه آنلاین
  • طراحی قسمتی جهت نام نویسی و از یاد بردن رمز عبور و وارد شدن افراد به پنل مدیریتی برای انجام فعالیت خود در سایت
  • طراحی قسمتی برای سوال و جواب
  • طراحی بخش مدیریتی صاحب فروشگاه آنلاین جهت مدیریت ثانیه به ثانیه
  • ایجاد بیش از یک زبان در سایت
  • اضافه کردن پنل SMS و پرداخت اینترنتی برای آسان شدن پرداختی ها

فروشگاهی  ، با توجه به بالا رفتن خرید و فروش کالا به صورت آنلاین در قالب فروشگاه ساز های اینترنتی و استقبال بیشتر افراد ، شرکت پرسی شاپ ارائه دهنده بسیاری از پروژه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد.