قطعا تا به حال در مورد سختی های طراحی و برنامه نویسی شنیده اید. یادگیری هنر برنامه نویسی کاری سخت و طاقت فرسا می باشد. شما برای اینکه بتوانید طراحی و برنامه نویسی سایت خود را انجام دهید بهتر است آن را به یک شرکت بسپارید. اگر بخواهید در آینده طرح سایت خود را عوض کنید چه باید بکنید؟ به سراغ طراح دیگری بروید؟ ما در این نوشته می خواهیم به شما یک مژده بدهیم. شما می توانید به راحتی بدون کدنویسی سایت خود را طراحی کنید.

شما با کمی حوصله و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانید سایت خود را طراحی کنید. برای طراحی سایت خود می توانید از تیم ما کمک بگیرید. برنامه نویسان تیم ما کار را برای شما آسان کرده اند. کافی است برای این امر کمی حوصله به خرج داده و مقاله را مطالعه کنید. ما قصد داریم صفحه سازها و افزونه هایی که در زمینه طراحی سایت بدون کدنویسی هستند را به شما معرفی کنیم. افزونه ها و برنامه هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که شما بتوانید به راحتی کار خود را انجام دهید. تیم ویزمیز با بهره گیری از متخصصان مجرب توانسته است با تهیه ویدیوهای آموزشی جذاب شما را در این امر یاری کند. شما می توانید به راحتی بدون دانش کدنویسی و برنامه نویسی سایت خود را طراحی کنید.

طراحی سایت بدون کد نویسی و بسیار آسان و کاربردی

طراحی سایت بدون کد نویسی و بسیار آسان و کاربردی

صفحه ساز یا افزونه طراحی سایت بدون کدنویسی چیست؟

یکی از ابزارهایی که برای طراحی قالب های سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می شود صفحه سازها می باشند که پیشرفت زیادی در این سال ها داشته اند. ادیتورهای ذکر شده به مانند فریم ورکهای تم ساز در مدیریت محتوای جوملا می باشد. برخلاف جوملا این صفحه ساز ها به دلیل راحتی در استفاده بسیار محبوب شده اند.

انواع پلاگین های صفحه ساز

همراه با قالب

برخی از پلاگین های صفحه ساز به همراه قالب ارائه می شوند ، ازین رو برای تغییرات می توان از روی همان قالب اقدام کرد و می توان ماژول های مختلفی را بر روی آن نصب کرد. معروف ترین مثال در این زمینه Divi می باشد که متعلق به شرکت الگنت تم می باشد. شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به کدنویسی قالب خود را ویرایش کنید. شما می توانید به صورت کاملا رایگان آموزش های سایت ویزمیز را استفاده کنید و لذت ببرید.

پلاگین های نصبی

این صفحه سازها به گونه ای می باشند که پلاگین ها به صورت مجزا ارائه می شود و کاربر می تواند در تمامی قالب های ممکن از این آیتم ها استفاده کند. شاید بتوان تفاوت اصلی بین این مورد با مورد قبلی را در المان های آن دانست. همانطور که مشاهده کردید برخی از پلاگین ها درون خود قالب قرار دارد و شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به نصب پلاگین صفحه مورد نظر خود را طراحی کنید ولی برخی دیگر به صورت مجزا ارائه می شود.

  • پلاگین صفحه ساز Visual Composer وردپرس

پرفروش ترین پلاگین صفحه ساز وردپرس پلاگین ویژوال کامپوزر می باشد که شما می توانید به راحتی از این پلاگین استفاده کنید. شما می توانید با قابلیت درگ کردن به راحتی عناصر خود را طراحی کنید. این پلاگین صفحه ساز دارای قابلیت های مختلف می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

با تمامی قالب های ممکن سازگار می باشد که یک مزیت محسوب می شود – به راحتی از ریسپانسیو سایت پشتیبانی می کند – شما می توانید آیتم های مختلف نظیر: بنر ، اسلاید ، ویدیو پلیر ، نمودار و … را به قالب اضافه کنید – از گوگل ترند پشتیبانی می کند – پشتیبانی ویژه از شبکه های اجتماعی – پشتیبانی کامل از افزونه یواست

  • پلاگین صفحه ساز مداد زرد وردپرس

شما بدون اینکه برای شما مهم باشد که چه قالبی بر روی وردپرس خود نصب دارید می توانید از این افزونه به راحتی استفاده کنید. پلاگین صفحه ساز مداد زرد وردپرس دارای ویژگی های مختلف می باشد که شما می توانید ویژگی های کلیدی آن را در ادامه مشاهده کنید:

پشتیبانی کردن از 60 نوع فونت فارسی – قابلیت انیمیشن سازی – قابلیت انتخاب رنگ به صورت آنلاین – سازگاری با تمامی قالب های موجود در سیستم مدیریت محتوای وردپرس – پشتیبانی کامل از ریسپانسیو سایت – دارای رنگ بندی خاص و جذاب

  • پلاگین صفحه ساز SiteOrigin وردپرس

یکی از ویژگی های جالب این پلاگین سازگاری کامل با سیستم مدیریت محتوای ووکامرس و بادی پرس می باشد. اگر بخواهیم دیگر ویژگی های این پلاگین صفحه ساز را نام ببریم می توان به رایگان بوده و پیش نمایش زنده ی آن اشاره کنیم.

  • پلاگین صفحه ساز Beaver Builder وردپرس

پلاگین صفحه ساز Beaver Builder وردپرس هم در نسخه رایگان و هم در نسخه پولی وجود دارد. نسخه پولی پلاگین فوق دارای یک سری آیتم های خاص می باشد که در نسخه رایگان وجود ندارد. ویژگی هایی نظیر: ساخت سایت با ریسپانسیو کامل ، طراحی صفحه به تعداد نامحدود – طراحی مختلف صفحات مانند به زودی و .. در این پلاگین وجود دارد.

  • پلاگین صفحه ساز Themify Builder وردپرس

پلاگین صفحه ساز Themify Builder وردپرس یک پلاگین عالی می باشد که دارای امکانات پلاگین Beaver Builder می باشد. برخی از ویژگی های متمایز این صفحه ساز شامل: امکان ساخت سایت واکنش گرا ، دارای پیش نمایش ، استفاده از انیمیشن های مختلف و … می باشد.

  • طراحی سایت با قالب بی تم

شما می توانید از آموزش های لازم در سایت ویزمیز استفاده کنید ، برخی قالب های موجود کاملا فارسی بوده و با فونت فارسی طراحی شده است. شما ابتدا برای دیدن آموزش های موجود در سایت بهتر است در سایت ویزمیز ثبت نام کرده و یکی از قالب های آماده شده را نصب کنید. سپس می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی قالب خود را طراحی کنید.