در این نوشته می خواهیم در مورد سایت سایت ویکس مطالبی را برای شما قرار دهیم. شاید تا به امروز ندانید که سایت ساز ویکس تا به امروز حدود 119 میلیون سایت را پشتیبانی می کند. این مقدار بسیار خارق العاده می باشد که شما می توانید به جمع این مقدار از سایت بپیوندید. آمار از پتانسیل بالای سایت ساز ویکس می دهد که قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. شاید به زعم خیلی از افراد دوره سایت و سایت سازی به اتمام رسیده باشد اما آمارها نشان می دهد این قضیه صحت ندارد و شرکت های مختلف با سرمایه گذاری های زیادی در این زمینه باعث پیشرفت هر چه بیشتر سایت می شوند. سایت های بزرگی در جهان وجود دارد که در حال سرمایه گذاری می باشد. آمارها نشان می دهد که بیش از صد میلیون افراد به راحتی از سایت ساز برای راه اندازی طراحی سایت شان استفاده می کنند. شما به راحتی می توانید با کمک سایت ساز ویکس سایت خود را ایجاد کنید. با کمک نرم افزارهای این چنینی بدون زحمت می توانید به این امر دست پیدا کنید. در این نوشته ما قصد داریم تا مختصری در مورد سایت ساز ویکس مطالبی را برای شما قرار دهیم. اگر شما می خواهید در این زمینه اطلاعات لازم را کسب کنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

ویکس یکی از سایت سازهای قدیمی می باشد که در سال 2006 فعالیت خود را شروع کرده است ، شما در این سایت ساز به راحتی می توانید سایت خود را بنا کنید. یکی از شرکت هایی که پیشینه ی دور و درازی دارد سایت ساز ویکس می باشد. سرمایه گذاری های بزرگی در ویکس صورت گرفته است که همین امر باعث موفقیت آن می شود. ویکس به عنوان یکی از قدرت های سایت سازی در جهان شناخته می شود که بسیار عالی می باشد. هر روز به قیمت سهام شرکت ویکس اضافه می شود و این نشان از ارزش فوق العاده این شرکت در زمینه سایت سازی می باشد. این شرکت توانسته است به راحتی صد میلیون کاربر فعال را جذب خود کند و در حال حاضر بدون رقیب یکی از شرکت هایی است که پیشتازی می کند. تمامی گفته های ما در این مطلب منطبق بر آمارهای منتشر شده می باشد. همانطور که عنوان شد تعداد سایت هایی که توسط ویکس ایجاد شده است به حدود 119 میلیون می باشد. سایت ساز ویکس دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که باعث می شود تا شما بر این شرکت تکیه کنید. از جمله این ویژگی ها می توان به آپ تایم پایدار ، امنیت بالا و راضی نگه داشتن مشتری اشاره کرد.

سایت ساز ویکس

سایت ساز ویکس

  • مدل درآمدی و جزئیاتی از تعداد کاربران و کارمندان سایت ساز ویکس:

ریتم درآمدی ویکس مبتی بر فریمیوم تو پریمیوم می باشد. شاید بپرسید این عنوان به چه معنی می باشد؟ به صورت واضح باید بیان کنیم که یعنی کاربران به راحتی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توانند وب سایت خود را رایگان ایجاد کنند و اگر به دنبال آپشن های مختلف و بیشتر هستند می توانند به راحتی با پرداخت حق اشتراک ماهانه از آپشن ها و آیتم های موجود استفاده کنند. کارمندان این شرکت که در سال 2016 اعلام شده است حدود دو هزار پانصد نفر می باشد که در این سال حدود هفتاد میلیون وب سایت راه اندازی شده است. شما با یک مقایسه ساده می توانید بدانید که در حال حاضر این شرکت در سال 2019 حدود 4 هزار کارمند دارد. طبق آمارهای منتشر شده تعداد افراد و کارمندان در هر سال به صورت میانگین حدود بیست درصد افزایش پیدا می کنند. به صورت روزانه 45 هزار نفر روزانه در سایت ویکس ثبت نام می کنند که آمار قابل توجهی می باشد. کاربران ثبت نام شده از 190 کشور متفاوت می باشند. شاید در مورد درآمد این شرکت بخواهید اطلاعات کسب کنید که باید بیان کنیم شرکت ویکس در سال 2017 جریان نقدی خود را حدود 70 میلیون دلار تخمین زده است. رشد سالانه ی شرکت حدود 47 درصد می باشد که بی نظیر است.

  • کمپین های تبلیغاتی و استفاده ویکس از ستارگان هالیوودی

شاید به جرات بتوان گفت که شرکت ویکس یک شرکت پیشتاز در زمینه طراحی وب سایت های خلاقانه و زیبا باشد که کمپین های تبلیغاتی زیادی دارد ، همین امر باعث شده است تا سوپراستارهای مختلف مانند جیسون استاتهام برای ساخت کلیپ های تبلیغاتی خود از این شرکت استفاده کند. ویدیویی که وی تهیه کرده است در شبکه اجتماعی یوتیوب حدود 7 میلیون بازدید داشته است که بسیار بی نظیر و منحصر به فرد می باشد.

  • کلیپ تبلیغاتی ویکس

اگر شما از جمله افرادی باشید که در شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب زیاد فیلم مشاهده می کنید قطعا با تبلیغات شرکت ویکس آشنا هستید. این شرکت در جذب کاربران و مارکتینگ بسیار عالی عمل کرده است و قطعا شما با دیدن ویدیوهای این شرکت شگفت زده خواهید شد. شما با دیدن کلیپ های ساخته شده توسط این شرکت حس دیدن فیلم های 5 ستاره هالیوودی خواهید داشت.

  • صفحه های فرود طراحی شده کمپین های ویکس :

اگر می خواهید تبلیغات شما بسیار تاثیر گذار باشد قطعا شما نیازمند این امر هستید که تبلیغات شما دارای یک صفحه فرود باشد به نحوی که هر چی بتوانید این صفحه را شکیل تر طراحی کنید تاثیرگذاری آن عالی تر و بیشتر خواهد بود.

  • سایت ساز ویکس و پاندای کونگفوکار

ویکس به عنوان شرکتی که در زمینه های مختلف پیشتاز می باشد با طراحی های منحصر به فرد خود توانسته است به راحتی جایگاه مناسبی در بین عموم کسب کند. این شرکت با طراحی کمپین های متنوع جذاب ترین صفحات فرود را طراحی می کند که همین امر باعث می شود تا شما وارد فضای ساده و خودمانی شوید و ساخت یک سایت را برای شما بسیار آسان جلوه می دهد. تبلیغات به گونه ای می باشد که شما را مجذوب خود خواهد کرد.

  • سرمایه گذاری های انجام شده در سایت ساز ویکس

ویکس علاوه بر سرمایه گذاری های انجام شده در استارتاپ های مختلف سرمایه گذاری های دیگری نیز در بخش الکترونیک انجام داده است ، این شرکت طبق آمارهای منتشر شده در آخرین سرمایه گذاری خود توانست 40 میلیون دلار جذب سرمایه داشته باشد. سهام داران این شرکت می دانند که شرکت ویکس کار خود را بلد است و به راحتی می تواند سهام شرکت خود را افزایش دهد. بازارهای بین المللی زیادی در این زمینه وجود دارد که هر شخصی با داشتن سرمایه به سراغ سرمایه گذاری در شرکت ویکس می آید. مراحل سرمایه گذاری در این شرکت در ادامه شرح داده می شود.

  • مراحل سرمایه گذاری ویکس

همانطور که قبلا بیان کردیم شرکت های مختلفی حاضر به سرمایه گذاری در شرکت ویکس هستند ، در سال 2007 شرکت های مختلف حدود 5 میلیون دلار سرمایه گذاری مختلف پس از یک سال از تاسیس این شرکت انجام داده اند که بسیار جالب می باشد. سرمایه های جذب شده توسط ویکس طی 4 زمان مختلف حدود 60 میلیون دلار می باشد که یک مبلغ قابل توجه محسوب می شود. اگر صحبت های وب سایت اکونومیست به عنوان منبع در نظر گرفته شود ارزش ویکس در سال 2014 حدود 1.5 میلیارد دلار می باشد. شما با ماشین حساب برای حساب کردن مبلغ سرمایه و سود این شرکت ناتوان خواهید بود. آمارهای اعلام شده توسط این وب سایت مربوط به سال 2014 می باشد که تاکنون سرمایه ی این شرکت چندین برابر شده است. همانطور که قبلا اشاره شد ویکس دارای رشد سالانه 50 درصدی می باشد که در سال های آینده انتظار افزایش سرمایه بیشتری از این شرکت می رود.

امروز با پیشرفت تکنولوژی های مختلف دیگر حوصله ی افراد کم شده است و همیشه به دنبال راحت ترین راه برای ایجاد سایت خود هستند ، طراحی سایت همیشه دردسر ساز بوده است و زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد. شما اگر بخواهید کیفیت سایت خود را تضمین کنید می توانید از روش های پیچیده و ساده ای استفاده کنید. معمولا اشخاص به دنبال روش های پربازده و آسان تر هستند. سرویس های سایت ساز مانند ویکس دارای مزیت های مختلف برای کاربران هستند که از جمله آنها می توان به راه اندازی سریع وب سایت ، امنیت بالا ، وجود قالب های مختلف و تنظیم آسان افزونه ها اشاره کرد. نرم افزار سایت ساز طیف وسیعی از کاربران را در بر می گیرد. افراد زیادی هستند که در مشاغل مختلف به راحتی می توانند از امکانات سایت ساز استفاده کنند. چرا که همه قشرها را به راحتی پوشش می دهد. سرویس های سایت ساز قطعا در زمان و هزینه ی شما به شکل جدی صرفه جویی خواهند کرد. شما به جای اینکه چندین ماه منتظر طراحی سایت خود توسط تیم طراح باشید می توانند وقت و انرژی خود را صرف ایجاد محتوا برای وب سایت خود کنید. در کشور ما ایران نیز سرویس های سایت ساز مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه ی خود دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد. ویزمیز یکی از این سایت سازها می باشد که طرفداران زیادی را در مدت زمان کوتاه به خود اختصاص داده است. تا به امروز به کمک سایت ساز ویزمیز حدود 31 هزار کاربر سایت خود را برپا کرده اند. شما هم می توانید به راحتی به کمک این سایت ساز سایت خود را راه اندازی کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

  • جمع بندی

امروزه جمع آوری ثروت به یکی از دغدغه های بزرگ صاحبان سایت تبدیل شده است ، افراد می خواهند با روش های نوین به سراغ جذب میلیون ها کاربر بروند تا بتوانند کسب و کار امروزی خود را گسترش دهند. برای این امر شما می بایست ایده های جالب و منحصر به فرد داشته باشید. می بایست در زمینه هایی سرمایه گذاری کنید که طول عمر بالایی داشته باشند و بتوانند سرمایه ی شما را با کمترین ریسک چند برابر کنند. سایت ساز ویکس طی 12 سال گذشته توانسته است روند رو به رشد خود را با شیوه های نوین افزایش دهد. این شرکت توانسته است با استفاده از متدهای پیشرفته و هوش بالا هر روز بر درصد سود خود اضافه کند. در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می کنید این شرکت حدود 16 میلیون کاربر سالانه به شرکت خود اضافه می کند. کاربر ماهانه یا سالانه می بایست با پرداخت هزینه ای سایت خود را تمدید کند که همین امر باعث درآمدزایی بی چون و چرا می شود. اگر سرویس هایی که شما ارائه می دهید دارای کیفیت لازم باشد قطعا می توانید در سال های آینده حق عضویت را افزایش دهید. سرویس های شما می بایست در مقایسه با رقبا دارای جذابیت بالایی باشد و ویژگی های مناسب و منحصر به فردی داشته باشد ، می بایست همیشه رقبای خود را رصد کنید تا کاربران از خدمات شما دلزده نشوند و بدانند که برای وقت و هزینه آنها ارزش قائل هستید. همانطور که عنوان شد در ایران وب سایت های مختلفی خدمات گوناگون سایت ساز به شما ارائه می دهند که سایت ساز ویزمیز یکی از آنها می باشد ، این سایت ساز به دلیل داشتن هسته قدرتمند و منعطف باعث شده است تا افرادی زیادی جذب آن شوند.

شما در کمترین زمان می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید ، وردپرس استفاده شده در این سایت ساز بهینه می باشد. سرعت وب سایت های ایجاد شده و لود آن بسیار سریع است ، وب سایت ها دارای سئوپذیری عالی می باشند. به راحتی و بدون محدودیت می توانید در وب سایت خود تغییر ایجاد کنید. می توانید به راحتی افزونه های مختلف بر روی وب سایت خود نصب کنید. بیش از 90 قالب آماده در دسته مختلفی برای شما آماده شده است ، هزاران مشتری در این وب سایت فعال هستند و می توانند وب سایت خود را به صورت دوره ای بک آپ بگیرید. شرکت ها و برند های بزرگ ملی در ویزمیز عضو می باشند. شما در این سایت ساز می توانید به راحتی سایت خود را انتقال دهید ، دسترسی به پنل هاست خود دارید ، می توانید از مشاوران ما مشاوره بگیرید ، کلاس های آموزشی بعد از خرید به شما داده می شود ، فیلم های آموزشی کار با وب سایت شما را با نیازهای مختلف آشنا می کند و هزاران ویژگی دیگر که می توانید با ثبت نام در سایت ویزمیز از آن مطلع شوید.