معرفی امکانات و مزایای سایت ساز های ایرانی

سایت ساز های ایرانی ، خیلی از افراد برای تامین نیازهای خود به اینترنت می آیند تا با جستجو کردن نیازهای خود را برآورده کنند ، گسترش اینترنت باعث شده است تا افراد زیادی به فکر راه اندازی سایت در دنیای اینترنت باشند. وب سایت های مختلف برای تامین نیازهای افراد توسعه یافته است. اگر بتوانید وب سایت خود را بروز و قوی ایجاد کنید قطعا می توانید مخاطبین زیاد را جذب کنید. در این نوشته می خواهیم در مورد معرفی امکانات و مزایای سایت ساز های ایرانی با شما بیشتر صحبت کنیم. وب سایت های مختلفی در دنیای امروزی وجود دارد که هر کدام بنا به رسالت خاصی تاسیس شده است. وب سایت های به صورت کلی به دو دسته معرفی و فروشگاهی تقسیم بندی می شود. هر کدام یک از این سایت ها می تواند نیازهای یکی از کاربران را برآورده کند.

برای داشتن یک سایت عالی شما نیازمند این هستید که بتوانید کار طراحی سایت را به شخصی یا شرکتی بسپارید ، این امر باعث می شود تا هزینه های شما افزایش پیدا کند. روش های متعددی برای کاهش هزینه های ایجاد سایت وجود دارد. شاید به ذهن شما برسد که برای کاهش هزینه های سایت به سراغ کلاس طراحی بروید و برنامه نویسی را یاد بگیرید. شاید بخواهید از نبوغ خود برای کاهش هزینه ایجاد سایت استفاده کنید. باید بدانید که هر روز روش های نوینی برای ایجاد سایت وجود دارد که شما نمی توانید به راحتی همه ی آن ها را در مدت زمان اندک فرا بگیرید. فرآیند طراحی سایت اگر توسط شما انجام شود بسیار لذت بخش خواهد بود اما همیشه اینطور نخواهد بود چرا که دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد که شما را درگیر خود می کند. صرفا با چند جلسه رفتن به کلاس طراحی نمی توانید یک سایت عالی برای خود طراحی کنید. شما می بایست با تمرین و تکرار زیاد به این امر دست پیدا کنید.

برای اینکه شما به یک برنامه نویس عالی تبدیل شوید قطعا شما نیاز به صرف وقت دارید تا بتوانید برنامه نویسی را فرا بگیرید. در این سال ها شما می بایست تجربیات زیادی در برنامه نویسی کسب کنید تا بتوانید به راحتی کسب و کار خود را آغاز کنید. تجربه ای که در طول چند سال ممکن است حوصله و انگیزه شما را برای ایجاد سایت نابود کند. روش های کم هزینه تری می بایست برای طراحی سایت و دانش برنامه نویسی پیدا کنید تا زودتر به نتیجه برسید. شما برای این امر می توانید از نرم افزارهای سایت ساز استفاده کنید. نرم افزارهایی که در وب سایت های فارسی وجود دارد می تواند نیاز شما را به برنامه نویسی و طراحی سایت مرتفع کند. شما می توانید به راحتی و در عرض چند دقیقه سایت خود را با هزینه اندک ایجاد کنید. نکته جالب توجه این موضوع می باشد که شما می توانید سایت دلخواه خود را با قالب های متنوع ایجاد کنید. چند سرویس عالی وجود دارد که به کمک آن می توانید سایت دلخواه خود را طراحی کنید.

سایت ساز های ایرانی و معرفی امکاناتی که ارائه می دهند

  • سرویس کانی وب

کانی وب یکی از سایت هایی می باشد که شما می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی سایت خود را از طریق میزبانی کانی وب راه اندازی کنید. سایت کانی وب یکی از سایت هایی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید قالب دلخواه خود را انتخاب کنید. شما برای اینکه وب سایت خود را در این سایت ایجاد کنید می بایست ابتدا در سایت ثبت نام کنید. قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و اگر شخصی سازی لازم دارد آن را شخصی سازی کنید. در انتها می بایست دامنه خود را بر روی سایت تنظیم کنید تا بتوانید از سایت خود استفاده کنید.

  • سایت ساز کاموا

یکی از اولین سایت هایی که اجازه ساخت ساز را به کاربران می دهد سایت ساز کاموا می باشد. شما با کمتر از 20 دقیقه زمان می توانید بدون هیچ دانش برنامه نویسی سایت خود را ایجاد کنید. در این سایت امکان تست 14 روزه وجود دارد که شما می توانید وب سایت ایده آل خود را با قالب های متنوعی که ارائه می دهد راه اندازی کنید. شما می توانید پس از این دوره به کمک ویرایشگری که در اختیار شما قرار می گیرد قالب خود را شخصی سازی کنید. این سایت به شما امکان این موضوع را می دهد که به راحتی فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید. قابلیت های زیادی را سایت کاموا در اختیار فروشگاه شما قرار می دهد تا بتوانید ایده های خود را بر روی فروشگاه ایجاد کنید.

  • فروشگاه ساز پوپش

فروشگاه ساز پوپش یکی از سایت سازهای معروف ایرانی می باشد که به شما این امکان را می دهد که بتوانید سایت و فروشگاه خود را ایجاد کنید. شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانید به راحتی سایت خود را شکل دهید. شما برای اینکه یک سایت عالی توسط فروشگاه ساز پوپش داشته باشید می بایست ابتدا در سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام می بایست قالب خود را انتخاب کنید و در مرحله بعد باید مشخصات کامل سایت را درج کنید. شما به کمک این سایت می توانید فروشگاه نیز برای خود داشته باشید. همچنین با وجود قالب های متنوع و مختلفی در این سایت وجود دارد شما بی نیاز خواهید شد.

  • سایت ساز پرتال

شما به کمک سایت ساز پرتال به راحتی می توانید سایت خود را در کمتر از 5 دقیقه بدون داشتن دانش برنامه نویسی و طراحی ایجاد کنید. هر زمان که خواستید می توانید یکی از قالب های آماده سایت را انتخاب کنید و بر روی سایت اصلی خود قرار دهید.

  • استفاده از سایت سازها بهترین انتخاب برای شروع !

برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را داشته باشید می بایست یک سایت طراحی کنید ، همانطور که در بالا اشاره شد برای کاهش هزینه ها می توانید از نرم افزار سایت ساز استفاده کنید که به سرعت می تواند سایت مورد نظر شما را ایجاد کند. خیلی از افراد همیشه به دنبال این موضوع هستند که سایتی که طراحی می کنند خاص باشد و در هیچ کجای دنیا وجود نداشته باشد. چرا که این موضوع را یک ویژگی و برتری می دانند. بهتر است برای شروع کار دور این موارد را خط بکشید چرا که باعث تحمیل هزینه زیاد به شما می شود. برای شروع کار بهتر است از کم شروع کنید. بیشتر وقت خود را بر روی مواردی نظیر سئو ، بهینه سازی سایت ، روش های جذب کاربر و محتوا بگذارید.

  • سایت ساز ویزمیز

ویزمیز یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سایت سازهای ایران به شمار می رود. امروزه بیش از 75 هزار سایت توسط این نرم افزار سایت ساز طراحی شده است. شما می توانید از قالب های جذاب موجود در این نرم افزار استفاده کنید و سایت خود را راه اندازی کنید. سایت ساز ویزمیز به راحتی و بر اساس الگوریم های گوگل سایت ها را ایجاد می کند و همین امر باعث می شود تا شما برای توسعه وب سایت خود نیازمند هیچ سئوکاری نباشید. از خدمات سایت ساز ویزمیز به راحتی می توانید به مدت 7 روز استفاده کنید. در صورتی که از روند کار راضی هستید می توانید نسخه اصلی را با قیمت مناسب خریداری کنید.

  • آیا می توان به ویزمیز اطمینان کرد؟

اگر شما به دنبال یک نرم افزار سایت ساز معتبر هستید که دارای پشتیبانی مناسبی باشد می توانید بر روی سایت ساز ویزمیز اعتماد کنید. این شرکت دارای اعتبار زیادی در زمینه سایت می باشد و دارای پشتیبان های مختلف می باشد. پس بهتر است نگران عملکرد سایت ساز ویزمیز نباشد. می خواهیم در ادامه در مورد مزیت سایت ساز ویزمیز مطالبی را برای شما قرار دهیم.

  • فروشگاه ساز ویزمیز اپلیکیشن فروشگاهی هم دارد؟

شما علاوه بر ایجاد سایت از طریق نرم افزار سایت ساز ویزمیز می توانید فروشگاه نیز ایجاد کنید. اپلیکیشن ارائه شده توسط نرم افزار ویزمیز کاملا استاندارد می باشد و با محتوای فروشگاه شما هماهنگ است. هر محصولی که در سایت قرار دهید در فروشگاه نیز نمایش داده می شود. شما می توانید به کمک اپلیکیشن فروشگاهی به راحتی کسب و کار خود را گسترش دهید ، نرم افزار دارای سرعت لود بالایی می باشد. می توانید به راحتی در نرم افزار نوع چیدمان صفحه اصلی را تغییر دهید. زمانی که مطالب ارسال می شود برای کاربرانی که اپلیکیشن را نصب دارند نوتیفیکیشن ارسال می شود. شما می توانید نرم افزار را بروزرسانی کنید. همچنین در نرم افزار می توانید سوالات متداول برای پاسخگویی به سوالات کاربران درج کنید. تعداد محصولات خود را به صورت بی نهایت در اپلیکیشن قرار دهید. دسته بندی برای محصولات خود در نظر بگیرید.

شما در اپلیکیشن ارائه شده توسط سایت ساز ویزمیز می توانید به راحتی دسته بندی گوناگون برای محصولات خود قرار دهید ، می توانید بنرهای تک ستونه و دو ستونه قرار دهید. به راحتی از پنل مدیریت برای هدایت محصولات استفاده کنید. عکس ها توسط مشتری به راحتی می تواند بزرگ نمایی شود. گالری تصاویر برای محصولات خود در نظر بگیرید. پیشنهاد شگفت انگیز برای محصولات خود در نظر بگیرید. برای ارتباط بیشتر می توانید فرم های تماس قرار دهید. برای مشتریان وفادار خود خبرنامه ارسال کنید. محصولات جدید پربازدید را در بالای اپلیکیشن قرار دهید. نمایش دادن آخرین محصول و محصولات در اپلیکیشن ممکن می باشد. شما در نرم افزار می توانید از پول های مختلف پشتیبانی کنید. اپلیکیشن ارائه شده برای آندروید 4 به بالا قابل استفاده می شود. نرم افزار همچنین دارای جستجوگر صوتی می باشد که شما می توانید از این نرم افزار به راحتی استفاده کنید. علاوه بر موارد گفته شده برخی ویژگی های دیگری در این اپلیکیشن وجود دارد که به شرح زیر است:

قابلیت ثبت نظرات مشتریان به سادگی ارسال نوتیفیکیشن فردی و گروهی به هر یک از مشتریان قرار دادن قوانین مالیاتی در اپلیکیشن قابلیت جستجوی محصول توسط بارکد هماهنگی کامل با موتورهای جستجو  و …

شما می توانید با یکی از بهترین نرم افزارهای سایت ساز هم سایت خود را ایجاد کنید و هم به راحتی اپلیکیشن داشته باشید. اگر می خواهید یکی از بهترین ها را داشته باشید به شما توصیه می کنیم حتما از نرم افزار سایت ساز ویزمیز استفاده کنید. شما می بایست با اپلیکیشن و سایت ساز ویزمیز کار کنید تا تمامی ویژگی های آن را مشاهده کنید. ما در این مقاله بخشی از ویژگی های نرم افزار را بیان کرده ایم.