تنها با گذر از 6 مرحله صاحب فروشگاه آنلاین خود شوید!

ساخت فروشگاه آنلاین ، فروشگاه آنلاین با به عبارتی دیگر تجارت الکترونیک تجارتی است که در حال گسترش است.بنا به گزارشForrster  تنها در سال 2011 حاصل تجارت الکترونیک از 202 میلیارد دلار نیز عبور کردو گفته میشود با پیشرفتی 62 درصدی در سال 2019 روبرو خواهد شد.

ساخت فروشگاه آنلاین به چه شکل است و چگونه انجام میگیرد

این  6 مرحله را بگذرانید و صاحب فروشگاه آنلاین شوید:

1-اولین مرحله انتخاب نوع کالایی ست که میخواهید به فروش برسانید.سپس تحقیق کنید که کدام کالا مناسب برای خرید آنلاین است.کالایی را برای فروش انتخاب کنید که به آن علاقه دارید دلیل این کار این است که شما هرروز با کالاهایتان روبرو خواهید شد و این اصل مهمی در فروشندگی است.نکته دیگر این است اگر زمانی قادر به فروش محصول به خصوصی نیستید کالای دیگران را در فروشگاه آنلاینتان بفروشید. ساخت فروشگاه آنلاین ،

 

فروشگاه ساز تلگرام راهی برای رقابت با دیجی کالا

2-سعی کنید بهترین نوع پلتفرم یا راه حل را برای تجارت الکترونیک انتخاب کنید. بنا به میزان سرمایه گذاریتان و با استفاده از تجربه خود و دیگران راهی را برای فروشگاهتان  انتخاب کنید که بهترین باشد. اما این جمله به چه معناست؟

هاست:فروشگاه ها یا همان سایت های فروش هاست بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که شما با خرید هاست از این فروشگاه ها میتوانید تحت حمایت سرورهای قدرتمند این سایت ها فعالیت کنید. امنیت:بعد از خرید هاست شما باید امنیت سایت خود را با خرید نرم افزارهای تخصصی تضمین کنید تا در برابر خطراتی که موجب خرابی سایت شما میشود در امان باشید.انعطاف پذیری(متن باز بودن):یقینا تا به الان بارها با تبلیغاتی مانند ساخت صفر تا صد سایت روبرو شده  اید در اصل معنای متن باز بودن این است که شما قادر باشید سایت خود را بنا به سلیقه خود تغییر دهید که برنامه نویسان نام این ویژگی را انعطاف پذیری گذاشته اند.

3-اقدام به راه اندازی فروشگاه  کنید.بعد از اتمام مراحل بالا الان زمانیست که باید ساخت فروشگاه را شروع کنید که این کار میتواند بافعالیت هایی اعم از طراحی سایت یا تولید محتوا آغاز شود در ضمن یک نام و لوگو برای کسب و کارتان انتخاب کنید تا معرف شما باشد. ساخت فروشگاه آنلاین.

4-پیشوندی(دامین) برای سایت خود انتخاب کنید.در اولین قدم شما باید اسمی را برای فروشگاهتان ثبت کنید که در عین حال که به راحتی به خاطر سپرده میشود مربوط به کسب و کار شما نیز باشد سپس اقدام به انتخاب پیشوندی یا دامینی مانند  com  یا ir  کنید در ضمن به خاطر داشته باشید که قیمت دامین انتخابیتان مناسب بودجه شما باشد. ساخت فروشگاه آنلاین.

5-تراکنش های بانکی و پرداخت ها: بدیهی است که شما برای پول این کسب و کار راه انداخته اید پس باید درگاه پرداختی برای سایتتان در نظر بگیرد که از معمول ترین آن ها paypal و google checkout هستند ولی شما میتوانید کلاس کاری خودتان را بالاتر برده و امکان پرداخت از طریق کارت بانکی را نیز فراهم کنید اما قبل از آن حتما در مورد این کارت ها اطلاعات کافی را کسب کنید.

 

راه اندازی فروشگاه اینترنتی به چه مواردی نیاز دارد

 

6-هرچه قدر هم که کیفیت محصولاتتان بالا باشد یا تمام المان های یک فروشگاه قدرتمند را داشته باشید اما نیاز دارید تا شناخته شوید و این شناخت تنها با تبلیغات بدست می اید که میتوانید با انتشار نام فروشگاه در فضای مجازی یا با استفاده از  بقیه روش های بازاریابی این کار را انجام بدهید تا بتوانید کسب و کارتان را گسترش بدهید. ساخت فروشگاه آنلاین.

اگر شما از جمله کسانی میخواهید استعداد کارآفرینی خود را محک بزنید و شروع به کسب درآمد کنید ساخت فروشگاه آنلاین یکی از بهترین راه هاست که با استفاده از 6 مرحله بالا میتوانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید. ساخت فروشگاه آنلاین.