موضوع : صفر تا صد ایجاد وب سایت با کمترین هزینه

ساخت سایت ارزان ، به دلیل اینکه کاربران اینترنتی در حال افزایش هستند شما می توانید برای گسترش کسب و کار خود از اینترنت کمک بگیرید. اینترنت یک بستر مناسب برای ارتباط بیشتر با مشتریان می باشد. اگر می خواهید هنوز در رقابت با دیگر شرکت ها باشید بهتر است کسب و کار خود را ایجاد کنید. بدون توجه به داشتن یک وبسایت مناسب شما نمی توانید با شرکت ها رقابت کنید. برای ایجاد یک سایت شما می بایست مقدماتی را آماده کنید. شما بهتر است با ایجاد یک سایت حرفه ای منزلت و وجهه کاری خود را حفظ کنید چرا که این امر باعث می شود تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

ایجاد وب سایت با نگاه سرمایه گذاری

شما بهتر است دید خود را برای ایجاد یک وب سایت تغییر دهید ، اگر از نگاه هزینه کردن به ایجاد وبسایت نگاه می کنید باید دید خود را به صورت یک سرمایه گذاری تغییر دهید چرا که داشتن وب سایت یک سرمایه محسوب می شود. برای ایجاد یک وب سایت شما نیازمند تخصص حرفه ای در زمینه طراحی و برنامه نویسی نیستید. شما می بایست برای فروش بهتر محصولات خود و خدماتی که ارائه می دهید وب سایت ایجاد کنید.

امروزه نباید شبکه های اجتماعی را نادیده گرفت چرا که تاثیر زیادی در رشد ترافیک سایت شما خواهد داشت. شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ، اینستاگرام و … رشد قابل توجهی داشته اند. شما می بایست محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان ارائه کنید.

ویژگی های ساخت سایت حرفه ای

برای داشتن و ایجاد یک سایت حرفه ای باید برخی نکات را که شامل موارد زیر می باشد رعایت کنید:

در ابتدا می بایست یک شرکت مناسب انتخاب کنید ، برای ایجاد سایت ساز نیازمند یک سایت ساز حرفه ای هستید ، باید وب سایت شما قابلیت توسعه را داشته باشد ، از هاستینگ معتبر استفاده کنید ، به صورت مکرر از وب سایت خود بک آپ بگیرید ، سایت شما می بایست سئو تکنیکال و داخلی خوب داشته باشد ، وب سایت شما می بایست سریع لود شود ، از قالب های حرفه ای استفاده کنید ، صفحه های داخلی قدرتمند ایجاد کنید ، انعطاف پذیری سایت خود را افزایش دهید ، از تصاویر جذاب استفاده کنید.

اگر وب سایت شما دارای شرایط بالا باشد قدرتمند شما دارای یک سایت قدرتمند با ترافیک بالا خواهید بود. شما می توانید از نرم افزارهایی که باعث ایجاد سایت شما می شوند استفاده کنید.

ساخت سایت ارزان کاملا رایگان حقیقت یا واقعیت؟

قطعا با عنوان ساخت سایت ارزان کاملا رایگان مواجه شده اید ، تا حدود زیادی این عنوان درست است ، شما می توانید سایت خود را به صورت رایگان ایجاد کنید ولی امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد بسیار ضعیف و کم می باشد. هر شرکتی برای تامین هزینه های خود نیازمند درآمد زایی می باشد ، شما با کمک سایت سازهای مختلف یا به کمک شرکت های این چنینی می توانید سایت خود را ایجاد کنید اما برای دسترسی کامل به امکانات آن نیازمند پرداخت هزینه ای خواهید بود. اگر از هاست های رایگان و بی کیفیت استفاده کنید ممکن است هر روز که از خواب بیدار می شوید سایت تان قطع باشد. بهتر است از هاست های مناسب استفاده کنید.

برای ساخت سایت ارزان از کجا شروع کنیم؟

روش های قدیمی برای ایجاد سایت معمولا پرهزینه و دردسرساز است بهتر است برای ساخت سایت ارزان از روش های نویت استفاده کنید. شما می توانید برای ساخت سایت ارزان مراحل زیر را دنبال کنید:

شما می توانید یک سایت ساز قوی پیدا کنید که دارای پشتیبانی زیادی باشد ، یک قالب حرفه ای بنا بر سلیقه ی خود انتخاب کنید ، وب سایت خود را توسط سیستم سایت ساز نصب کنید و در انتها محتوای مورد نیاز را درون آن قرار دهید.

ساخت سایت ارزان و صفر تا صد ایجاد وب سایت با کمترین هزینه

ساخت سایت ارزان و صفر تا صد ایجاد وب سایت با کمترین هزینه

راهنمای گام به گام ساخت سایت ارزان  :

  •  انتخاب دامنه

اولین قدم و مهم ترین آن انتخاب دامنه می باشد ، چرا که انتخاب دامنه مناسب باعث می شود تا ماندگاری ویژه ای در ذهن مشتری داشته باشد. شما می بایست برای اولین قدم یک نام مناسب برای سایت خود انتخاب کنید.

  •  انتخاب هاست

هاست به میزان فضایی گفته می شود که می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را درون آن آپلود کنید. شما می بایست در انتخاب هاست دقت کنید و از شرکت معتبر خریداری کنید چرا که بخش مهمی از بارگزاری سایت شما به هاست مربوط می شود. قطع و وصلی های مکرر در هاست باعث می شود تا سایت شما با مشکل مواجه شده و به کسب و کار شما آسیب وارد کند.

  •  طراحی و انتخاب قالب

ظاهر و قالب سایت سلیقه ای می باشد ، اما شما می بایست از قالب هایی استفاده کنید که بهینه شده باشد. بهینه سازی شده برای جستجوگرهای مختلف و همچنین می بایست قالب شما برای گوشی های موبایل نیز ریسپانسیو باشد.

  •  سیستم مدیریت محتوا  CMS 

سیستم مدیریت محتوای وب سایت شما قلب تپنده ی سایت محسوب می شود. شما برای بارگزاری مطالب ، پلاگین های مختلف ، درگاه های بانکی و … نیازمند یک سیستم مدیریت محتوا خواهید بود. سیستم مدیریت محتوای زیادی وجود دارد که مرسوم ترین آن وردپرس می باشد. طبق آمارهای منتشر شده است بیشتر از 50 درصد وب سایت های ایرانی از وردپرس تشکیل شده اند.

  • قیمت و تعرفه های ساخت وب سایت

اگر شما بخواهید سایت خود را با روش های قدیمی ایجاد کنید قطعا با هزینه های زیادی روبرو خواهید شد ، در این صورت آیا اینکه بتوانید خروجی مناسبی از سایت خود دریافت کنید بسیار سخت خواهد بود. برای ساخت سایت با روش های قدیمی شما نیازمند 2 هفته زمان خواهید بود که دارای هزینه های بسیاری است ، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید در ظرف چند دقیقه سایت خود را ایجاد کنید. برای ایجاد سایت می توانید از شرکت های مختلف در این زمینه کمک بگیرید اما ممکن است پس از صرف هزینه های زیاد مورد رضایت شما واقع نشود.

  • بالاخره برای ساخت سایت چطور عمل کنیم؟

در نهایت ما توصیه می کنیم شما برای ساخت سایت ارزان خود به راحتی از نرم افزار سایت ساز استفاده کنید ، پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از نرم افزار سایت ساز ویزمیز می باشد.