چگونه سایت بسازیم؟

ساخت سایت ، برای داشتن کسب و کار در دنیای اینترنت شما نیازمند طراحی سایت هستید ، روش های زیادی برای طراحی سایت در دنیای امروزی وجود دارد ، هر شخصی دوست دارد با کمترین هزینه وب سایت خود را راه اندازی کند. ما در این نوشته می خواهیم در مورد روش های طراحی یک وب سایت برای شما را به زبان ساده توضیح دهیم. راهکاریی را انتخاب خواهیم کرد که کم هزینه و به صرفه باشد.

 داشتن یک سایت با ساخت وبلاگ

خیلی از افراد تصور می کنند زمانی که یک وبلاگ ایجاد می کنند دارای سایت شده اند ، درست است که داشتن یک وبلاگ جمع و جور باعث می شود تا شما وارد فضای مجازی شوید و بتوانید اطلاعات و محتوای خود را درج کنید اما قطعا کاربرد وبلاگ کمی متفاوت تر از سایت می باشد و شما نمی توانید وبلاگ را برابر با وب سایت بدانید. روش های راحتی برای راه اندازی وب سایت وجود دارد که شما را از زدن وبلاگ بی نیاز می کند. کافی است با ما همراه باشید. شما در وبلاگ به تمامی ویژگی های سایت دسترسی نخواهید داشت. در وبلاگ نمی توانید یک انجمن گفتگو داشته باشید و یا نمی توانید یک فروشگاه آنلاین برای خود ایجاد کنید و کوپن تخفیف در وبلاگ قرار دهید. تعامل با کاربران در وب سایت بسیار ساده تر می باشد و قالب های متنوع تری برای وب سایت موجود می باشد. رابط کاربری سایت و تجربه کاربران در وب سایت بسیار دل نشین تر از داشتن یک وبلاگ می باشد. موضوعات ذکر شده باعث می شود تا شما ترغیب به داشتن یک وب سایت شوید. در کنار داشتن یک وب سایت مناسب شما می توانید وبلاگ نیز داشته باشید. بهتر است بین وب سایت و وبلاگ خود تعامل ایجاد کنید.

 یادگیری و بعد طراحی سایت

خیلی از افراد تصور می کنند برای داشتن یک وب سایت مناسب نیاز به یادگیری دانش برنامه نویسی می باشد. اما این ذهنیت اشتباه می باشد چرا که روش های مطمئن زیادی برای طراحی سایت وجود دارد که شما می توانید آن را به کار بگیرید. تفکر برخی افراد به مانند این موضوع می باشد که شما برای داشتن یک کت و شلوار شیک بروید و خیاطی یاد بگیرید. برای یادگیری برنامه نویسی شما می بایست کلاس های مختلف شرکت کنید و تمرین زیادی داشته باشید. یادگیری زبان های برنامه نویسی دشوار و سخت می باشد. ما می خواهیم به شما راه آسان تر برای داشتن وب سایت را آموزش دهیم. اگر زمانی که برای یادگیری برنامه نویسی داشته باشید قطعا منجر به از دست رفتن فرصت های زیادی خواهد شد. شما می توانید بدون دانش برنامه نویسی سایت خود را راه اندازی کنید.

راهنمای کامل ساخت سایت بصورت ساده و ارزان2

راهنمای کامل ساخت سایت بصورت ساده و ارزان

 سفارش طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت

یکی از روش هایی که شما می توانید وب سایت خود را طراحی کنید سپردن کار به شرکت های طراحی سایت می باشد. شما می توانید با کمی مشورت به راحتی شرکت های طراحی سایت را پیدا کنید و سایت خود را به آنها بسپارید. در این راه شما می بایست هزینه های زیادی را متحمل شوید چرا که شرکت ها با مبلغ زیادی سایت را برای شما طراحی می کنند. زمان لازم برای طراحی سایت توسط این نوع از شرکت ها چیزی حدود 20 تا 90 روز می باشد.

 استفاده ار سایت ساز ها شما را هیجان زده می کند!

یکی از روش هایی که در این روزها بسیار فراگیر شده است و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است استفاده از سایت سازها می باشد. شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای سایت ساز به راحتی سایت خود را طراحی کنید. این امر در چند دقیقه کامل می شود. هزینه استفاده از نرم افزار سایت ساز بسیار ناچیز می باشد. تنوع و امکاناتی که سایت ساز به شما ارائه می دهد بسیار جالب می باشد. شما می توانید از امکانات کامل نرم افزارهای سایت ساز استفاده کنید. استفاده از نرم افزار سایت ساز دارای مزایای زیادی می باشد. اولین مزایای این است که شما بدون دانش برنامه نویسی به راحتی می توانید سایت خود را راه اندازی کنید. شما برای اینکار نیاز به آموزش چند خط برنامه نویسی نخواهید داشت. با موس و دراگ و دراپ کردن امکاناتی که مدنظر شما می باشد می توانید به راحتی وب سایت خود را آغاز کنید.

هزینه ی سایت ساز ها بسیار مقرون به صرفه است

همانطور که می دانید این روزها استفاده از نرم افزارهای سایت ساز بسیار مقرون به صرفه است. هزینه هایی که شما برای استفاده از نرم افزار سایت ساز پرداخت می کنید شاید یک دهم هزینه های طراحی سایت نباشد. شما در هر دو حالت نتیجه و خروجی یکسانی دریافت خواهید کرد. شما اگر دوست داشته باشید یک فروشگاه آنلاین به همراه یک قالب فروشگاهی داشته باشید اگر بخواهید این امر را به یک شرکت طراحی سایت بسپارید قطعا چند میلیون می بایست هزینه کنید اما با استفاده از نرم افزار سایت ساز ویزمیز شما می توانید به راحتی و درکمترین زمان و با کمترین هزینه این کار را انجام دهید. شما خودتان می توانید به راحتی بدون صرف زمان زیادی سایت خود را راه اندازی کنید. شما به جای آنکه وقت و هزینه ی خود را بر روی طراحی و یادگیری زبان برنامه نویسی قرار دهید می توانید با این زمان بر روی محتوای سایت خود کار کنید. مسائلی مانند سئو و بهینه سازی و ایجاد محتوای مناسب. اگر بخواهیم به زبان ساده تر برای شما توضیح دهیم شما به جای اینکه یک میلیون تومان هزینه به شرکت های طراحی سایت بدهید می توانید با مبلغ 150 هزار تومان همان سایت را به کمک نرم افزار سایت ساز تحویل بگیرید. مابقی سرمایه خود را می توانید در زمینه تبلیغات و بازاریابی ایمیلی قرار دهید. این امر خیلی به سود شما خواهد بود.

با ویزمیز طراحی سایت خود را بعهده بگیرید:

اگر می خواهید در مورد مزایای سایت ساز ویزمیز بیشتر آشنا شوید در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

راه اندازی سایت توسط این نرم افرار آنی می باشد ، تست رایگان دارد که به راحتی می توانید با نرم افزار کار کنید ، بین قالب های موجود که دارای تعداد زیادی می باشند 100 قالب انتخاب کنید ، فیلم آموزشی زیادی در این رابطه آماده شده است ، 500 مگابایت هاست برای شما ترتیب داده شده است و … .