تاثیرات خرید بک لینک بر سئو سایت

 • بک لینک چیست و در بهینه سازی سایت چقدر مهم است؟

خرید بک لینک ، یکی از دغدغه های وبمسترها بک لینک می باشد و همیشه به دنبال این سوال هستند که بک لینک تا چه حد در بهینه سازی سایت موثر است. روش های مناسبی برای پی بردن به این موضوع وجود دارد. در این نوشته می خواهیم بگوییم که بک لینک چیست و چگونه در بهینه سازی سایت موثر است. در ابتدا به تعریف بک لینک خواهیم پرداخت. بک لینک به پیوندهایی گفته می شود که از سایت های دیگر به سایت شما داده می شود. زمانی که شما به سایت های دیگر لینک می دهید در واقع سایت مقابل از شما بک لینک دریافت کرده است.

گوگل رتبه های ویژه ای به بک لینک می دهد. برخی از لینک ها در نزد گوگل دارای محبوبیت بیشتری هستند. هر لینکی که به صفحه شما داده می شود توسط موتورهای جستجو پیدا می شود. سایت هایی که بک لینک طبیعی زیادی دارند قطعا دارای محبوبیت بیشتری نزد گوگل هستند. گوگل و موتورهای جستجو هر ماه پیشرفته تر می شوند لذا شما نمی توانید به راحتی از سایت های با رنک بالا بک لینک خریداری کنید چرا که ربات ها متوجه آن خواهند شد. موتورهای جستجو با الگوریتم های خاص خود متوجه این موضوع می شوند که شما بک لینک را از سایت مقابل خریده اید. اگر شما به سایت دیگران تبلیغ می دهید می توانید به راحتی با نو فالو کردن لینک از خطر پی بردن گوگل به این امر در امان بمانید.

شما در حالی که انتظار دارید با خرید بک لینک سایت شما در رتبه ها افزایش پیدا کند ممکن است با شکست مواجه شوید. بهتر است از لینک سازی های سالم استفاده کنید. لینک های خوب و لینک های بد هر کدام دارای ویژگی هایی هستند که ما می خواهیم در مورد مشخصه لینک بد با شما صحبت کنیم.

زمانی که شما از یه لینک برای خرید بک لینک استفاده می کنید این کار غیرطبیعی می باشد و موتورهای جستجو با شناسایی سایت هایی که شما از آنها بک لینک خریداری کرده اید هم شما و هم سایت مقابل را به راحتی جریمه می کند.

زمانی که بک لینک شما در تمامی صفحات سایت مقابل قرار می گیرد گوگل به این موضوع شک می کند چرا که کمتر مدیری حاضر می شود تا لینک شما در تمامی صفحات سایت خود قرار دهید. پس بهتر است از انجام این کار اجتناب کنید.

اگر شما بک لینک خریداری شده خود را دائما به صفحه اصلی خود لینک دهید این کار از نظر گوگل غیرطبیعی می باشد. پس بهتر است به جای این کار به صفحات داخلی خود نیز لینک دهید تا گوگل شک نکند.

یکی دیگر از مشکلاتی که خیلی از افراد با آن مواجه هستند لینک شدن در سایت های غیرمرتبط می باشد. بهتر است برای خرید بک لینک به سراغ سایت هایی بروید که هم موضوع با شما باشند. برای اینکه بک لینک خریداری شده طبیعی جلوه کند بهتر است به سراغ چنین سایت هایی بروید.

سایت های بی کیفیت علاوه بر اینکه نزد گوگل رتبه خاصی ندارند و از اهمیت بالایی برخوردار نیستند لینک هایی که به این سایت ها می دهید از اهمیت کمی برخوردار هستند. پس بهتر است از دادن لینک به این سایت ها خودداری کنید. برخی از این سایت ها دارای اسپم اسکور بالایی می باشند ، علاوه بر اینکه این سایت ها برای شما مفید نیستند می توانند مضر باشند.

اگر لینک هایی که در سایت دیگران از سایت شما قرار می گیرد به صورت مخفی باشد قطعا شما دچار آسیب خواهید شد چرا که بک لینک غیرطبیعی محسوب می شود.

در مورد تبادل لینک بین دو سایت لازم است نکاتی را بیان کنیم. اگر شما تبادل لینک با وب سایت های مختلف انجام می دهید اگر لینک های درج شده به صورت نو فالو نباشد با مشکل مواجه خواهید شد. بهتر است برای روشن شدن این موضوع مقاله های مختلف در مورد تفاوت لینک های فالو و نو فالو را مطالعه کنید.

اگر در شرایط بالا لینک شما به صورت نو فالو باشد هیچ آسیبی به سایت شما وارد نمی شود. موتورهای جستجو به خوبی می توانند ارتباط میان سایت شما و کلمات کلیدی ایجاد شده را تشخیص دهند. شما می توانید به کمک این لینک ها ارزش سایت خود را بالا ببرید و در صورت اشتباه به راحتی ارزش سایت خود را پایین خواهید آورد. بهتر است در هنگام انتخاب لینک و قرار دادن لینک در سایت های مختلف دقت لازم را داشته باشید. چرا که همین نکات ساده باعث می شود تا شما بتوانید سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید. سعی کرده ایم نکات گفته شده را به زبان بسیار ساده بیان کنیم تا شما بتوانید آن را فرا بگیرید. در صورت تمایل می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا ما هم از نظرات شما بهره مند شویم.

خرید بک لینک ، در این نوشته قصد داریم تا در مورد بک لینک و مزایا و معایب آن صحبت کنیم. می دانیم که بک لینک بر رتبه ی سایت موثر می باشد. می خواهیم در این نوشته به شما بگوییم که از چه سایت هایی بک لینک خریداری کنید. اگر می خواهید در مورد این نوشته بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

یکی از اصول مهم در لینک سازی سئو می باشد. شما با خرید بک لینک می توانید به یک جایگاه مناسب در موتورهای جستجو دست پیدا کنید. اگر بک لینک خریداری شده شما از یک سایت معتبر باشد شما قطعا می توانید به صورت ویژه ای بر روی سایت خود تاثیر بگذارید. خرید بک لینک شامل هزینه خواهد شد. الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر می باشد و این کار را برای خرید بک لینک سخت می کند. گوگل با خرید بک لینک مخالف است. سیاست های گوگل نشان می دهد در صورت فهمیدن اینکه شما بک لینک را خریداری کرده اید شما را جریمه می کند.

خرید بک لینک موثر است؟

عده ای تصور می کنند که با خرید بک لینک های زیادی می توانند موتورهای جستجو را فریب دهند اما اینطور نیست. گوگل روش های زیادی را برای شناسایی بک لینک های خریده شده به کار می گیرد. بهتر است از خرید زیاد بک لینک خودداری کنید. زمانی که شما بک لینک های زیادی را در مدت زمان کم خریداری کنید گوگل می تواند به راحتی سایت شما و سایت های ارائه دهنده بک لینک را شناسایی و جریمه کند. بر این اساس شما به راحتی به سایت های که از آن ها بک لینک خریداری کرده اید وابسته می شوید. اگر شما نتوانید به صورت دائم بک لینک های خریداری شده را تمدید نکنید قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. ربات های گوگل بسیار هوشمندانه عمل کرده و باعث شناسایی سایت شما می شوند.

از چه سایت هایی بک لینک بخریم؟

شما می توانید از سایت های خبری معتبر بک لینک خریداری کنید. چرا که سایت های خبری می توانند به صورت نامحدود رپورتاژ آگهی در سایت خود قرار دهند. شما می توانید به صورت فالو و نوفالو لینک خریداری کنید تا با این کار باعث شوید که گوگل متوجه بک لینک شما نشود. اگر می خواهید بک لینک های خریداری شده شما موثر باشد از سایت هایی خرید کنید که مرتبط با موضوع شما باشند. الگوریتم های موتورهای جستجو با توجه به محتوای که اطراف لینک شما قرار می گیرند شما را سنجش می کنند.

لینک گذاری و زمان لینک گذاری بسیار مهم می باشد. همانطور که بالا اشاره شد بهتر است از خرید بک لینک های زیاد در یک زمان کوتاه خودداری کنید. بک لینک را می بایست با فاصله زمانی بخرید و همچنین از کسانی که بک لینک را به صورت گروهی می فروشند خودداری کنید. بعضی از سایت ها بک لینک شما را در تمامی صفحات قرار می دهند که این یک ایراد می باشد. چرا که گوگل تشخیص می دهد بک لینک شما خریداری شده است. هیچ صاحب سایتی حاضر نیست لینک شما را در تمامی صفحات قرار دهد مگر اینکه پولی برای آن پرداخت کرده باشید. پس در نتیجه شما با خرید بک لینک می توانید به صورت طبیعی باعث بالا رفتن رتبه ی سایت خود شوید. بهتر است به نکات گفته شده در این زمینه توجه کنید .

چرا خرید بک لینک اشتباه است؟

شاید تا به امروز که مطالعات زیادی بر روی بک لینک ها صورت گرفته است خیلی از وبمسترهای عزیز در مورد تاثیرات منفی خرید بر سئو و کسب لینک های زیاد و نامناسب مطلع هستند. یکی از سوالاتی که همیشه در ذهن خریداران بوده است این موضوع می باشد که خرید بک لینک از سایت های با پیج رنگ بالا چه تاثیری بر روی سایت دارد؟ گوگل متوجه خواهد شد که برای خرید بک لینک هزینه ای پرداخت شده است؟ شاید بگویید که پاسخ به این سوال دشوار است اما ما به شما خواهیم گفت که پاسخ به این سوال کار بسیار راحتی می باشد چرا که خرید بک لینک کار درستی نمی باشد. اگر می خواهید با تولید محتوای مناسب و در درازمدت به یک جایگاه مناسب برسید قطعا خرید بک لینک درست نخواهد بود.

طبق اعلام های گوگل خرید بک لینک برخلاف سیاست های امتیازدهی سایت بوده و تخلف حساب می شود. کاربران تصور می کنند که با خرید بک لینک زیاد می توانند موتورهای جستجو را فریب داده و باعث پیشرفت سایت خود شوند. بک لینک خریداری شده به عنوان یک رای مثبت از طرف کاربران به سایت شما شناخته می شود.

نحوه تاثیر بک لینک بر نتایج گوگل

اگر بک لینک های سایت شما از یک سایت معتبر و با پیج رنگ بالا باشد قطعا رتبه ی شما افزایش خواهد یافت. این امر باعث شده است تا در زمان های گذشته خرید بک لینک توجیه داشته باشد. گوگل با توجه به کلماتی که در سایت های دیگران دارید موضوع سایت شما را تشخیص می دهد. خیلی از سایت ها در سایت خود به سایت آمازون لینک می دهند و در کلمات استفاده شده از عبارت Book استفاده می کنند. همین امر باعث می شود که جستجوی این کلمه در گوگل سایت آمازون را در رتبه بالا نشان می دهد. برای سایت آمازون کلمه Car یک کلمه کلیدی و بالا محسوب نمی شود. در نتیجه با جستجو کردن در آن هیچ وقت لینک ورودی مناسبی به سایت آمازون داده نمی شود.

زمانی بک لینک برای شما موثیر خواهد بود که شما از سایت های قوی و معتبر لینک خریداری کنید. این امر باعث می شود تا تاثیر زیادی بر روی سایت شما داشته باشد. شما می بایست به کلمات لینک شده و کلماتی که در آن حوالی وجود دارد توجه داشته باشید. چرا که بک لینک سایت شما در نتایج جستجو و گوگل خواهد آمد و موثر خواهد بود.

تشخیص خرید بک لینک توسط گوگل

گوگل دارای الگوریتم های گوناگونی برای تشخیص خرید بک لینک دارد. مهم ترین روش تشخیص تیم گوگل می باشد که برای مبارزه با این تخلف در دنیای اینترنت گشت و گذار زده و فروشندگان بک لینک را پیدا می کند. اگر شما سایت مطرح و مهمی را برای خرید بک لینک انتخاب کرده اید قطعا گوگل آن را پیدا خواهد کرد. گوگل به افراد توصیه می کنند که چنین افرادی را که فروش و خرید بک لینک انجام می دهد را معرفی کند. کسی که کار فروش بک لینک را انجام می دهد و کسی که بک لینک را می خرد جریمه می شود. یکی دیگر از معیارهای تشخیص گوگل لینک های ورودی و خروجی در یک بازه زمانی می باشد. در آپدیت های جدیدی که هر ساله از طرف گوگل انجام می شود روش های پیگیری بک لینک نوین تر می شود.

چند نکته مهم در خرید بک لینک

اگر همچنان تا اینجای مقاله باز هم بر روی تصمیم خرید بک لینک پافشاری می کنید بهتر است چند نکته مهم را فرا بگیرید. شما قبل از پذیرش این ریسک بهتر است برخی نکات را بدانید تا جریمه سایت خود را به حداقل کاهش دهید:

بهتر است برای خرید بک لینک با فاصله ی زمانی مختلف اقدام کنید. برای خرید بک لینک بهتر است از خرید بک لینک های گروهی خودداری کنید. بهتر است برای خرید بک لینک به صورت مستقیم با سایت مقصد همکاری کنید ، برای این کار شما نیاز به واسطه ندارید.

با سایت هایی که به صورت گسترده اقدام به فروش بک لینک و تبلیغ می کنند حدالمقدور همکاری نکنید. بهتر است برای خرید بک لینک از سایت های مرتبط با خود استفاده کنید.

بهتر است برای خرید بک لینک از تبلیغات محتوایی و مطالب اختصاصی استفاده کنید. بک لینک خریداری شده را در تمامی صفحات قرار ندهید. بهتر است نسبت لینک های خریداری شده شما به کل لینک های ورودی سایت کمتر از ده درصد باشد تا گوگل متوجه این امر نشود.

اشتباهات رایج در خرید بک لینک

می خواهیم در این قسمت در مورد اشتباهات رایج خرید بک لینک نکاتی را به شما بیان کنیم. اگر شما تجربه ی خاصی در خرید بک لینک ندارید و اثرات بد آن را نمی دانید ممکن است به راحتی در دام فروشندگان بک لینک بیفتید و سایت خود را برای همیشه نابود کنید.

سئوی منفی زیادی در دنیای اینترنت وجود دارد که باعث از دست رفتن جایگاه شما می شود. قطعا همه ی افراد به خاطر افزایش رتبه ی سایت خود اقدام به خرید بک لینک می کنند. برخی اشتباهاتی که باعث می شود تا شما به راحتی رتبه ی سایت خود را از دست بدهید به شرح زیر است:

خرید بک لینک ارزان

همه می دانیم که ارزانی بی دلیل نیست ، هر کجا که با قیمت ارزان محصولی را مشاهده کردید می بایست به صحت و سقم آن شک کنید. اگر بک لینک ارزان باشد هر کسی می تواند برای خود لینک سازی کند و ارزش سایت خود را به راحتی افزایش دهد. سایت هایی که دارای لینک خروجی زیادی هستند نیز از ارزش کمی برای خرید بک لینک برخوردار هستند. این سایت معمولا به عنوان اسپمر از نظر گوگل شناخته می شوند. بهتر است از خرید بک لینک های ارزان خودداری کنید.

خرید بک لینک انبوه

علاوه بر اینکه شما نباید به دنبال خرید بک لینک ارزان باشید نباید اقدام به خرید بک لینک انبوه کنید. همان نکاتی که در مورد خرید بک لینک ارزان اشاره کرده ایم در مورد خرید بک لینک انبوه نیز صدق می کند. زمانی که شما لینک خود را در چندین سایت مختلف قرار می دهید گوگل به راحتی تشخیص می دهد که کار شما غیرطبیعی می باشد. گوگل می داند که شما به عنوان مثال در طول یکسال دارای 50 لینک به سایت خود بوده اید و این موضوع در یک بازه زمانی یک ماه به 2500 بک لینک رسیده است قطعا غیر طبیعی می باشد. لینک هایی که همگی با یک عبارت مشخص و لینک مشخص در سایت های دیگران درج شده است باعث می شود تا شناسایی این امر برای گوگل سخت نباشد.

بک لینک رایگان!

بدترین و ناکارآمدترین روش درج بک لینک ، بک لینک های رایگان می باشد. ابزارهای آنلاینی هستند که به راحتی آدرس سایت شما را در هزاران سایت درج می کنند. در بازه زمانی کوتاهی لینک شما به هزاران هزار می رسد و بک لینک های درج شده در صفحات کم ارزش و بی ارزش می باشد. شدیدا توصیه شده است از این کار پرهیز کنید چرا که واقعا برای رتبه ی سایت شما مضر است. بهتر است برای درک بهتر بک لینک و نحوه صحیح لینک سازی مقاله های مختلف مندرج در سایت را به صورت جامع مطالعه کنید تا دچار این صدمات نشوید.

آموزش حرفه ای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

شما برای افزایش بازدید و رتبه سایت خود می بایست استانداردهای لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی را رعایت کنید. بهتر است برای خرید بک لینک اقدامات درستی را انجام دهید تا توسط شرکت گوگل جریمه نشوید. بهتر است در هنگام خرید بک لینک نکات گفته شده در بالا را به شکل ویژه ای رعایت کنید.

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر کسب جایگاه در نتایج گوگل رعایت استانداردهای لینک سازی داخلی و البته تدوین استراتژی برای لینک سازی خارجی است. درست است که خرید بک لینک میتواند موجب جریمه سایت شما توسط گوگل شود ولی اگر اصول و استانداردهای لینک سازی را به خوبی بشناسید میتوانید بدون احتمال جریمه شدن از تاثیر شگفت انگیز بک لینک بهره مند شوید.

خرید بک لینک چه تاثیراتی می تواند به همراه داشته باشد3

خرید بک لینک چه تاثیراتی می تواند به همراه داشته باشد3

خرید بک لینک خوب و تاثیر آن در سئو

هر ماه تغییرات گسترده ای در زمینه سئو انجام می شود. وبمسترها می توانند با یادگیری اصول سئو سایت خود را در مسیر پیشرفت قرار دهند. گوگل دارای قوانین زیادی برای مقابله با تخلف در زمینه سئو می باشد که هر روز سخت تر می شود. در این نوشته قصد داریم تا مورد خرید بک لینک خوب و تاثیر آن در سئو مطالبی را برای شما قرار دهیم. بک لینک مناسب می تواند باعث پیشرفت سایت شما شود. شما می بایست ضمن شناخت بک لینک خوب و بک لینک بد بتوانید در زمان مناسبی برای وب سایت خود بک لینک خریداری کنید.

خرید بک لینک خوب

همه ی افرادی که در زمینه سایت فعالیت دارند با شناختی از بک لینک به دست می آورند می دانند که خرید بک لینک برای افزایش رتبه ی سایت خوب می باشد. خرید بک لینک بدون برنامه باعث می شود تا علاوه بر اینکه سایت شما در نتایج دیده نشود بلکه ممکن است باعث حذف آن شود. پس بهتر است در خرید بک لینک دقت کافی را داشته باشید. گوگل سیاست خود را در زمینه خرید بک لینک اعلام کرده است. در واقع همه سئوکاران می دانند که خرید بک لینک با سیاست های گوگل مغایر است. اگر گوگل متوجه خرید بک لینک توسط شما شود قطعا سایت شما را جریمه خواهد کرد. در واقع اعتباری که شما برای سایت خود کسب کرده اید می تواند به باد رود. خیلی از افراد گمان می کنند با خرید بک لینک زیاد می توانند سایت خود را به یکباره به صفحات اول گوگل بکشانند. پارامترهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که می بایست به آن توجه نمود. خرید بک لینک گروهی برای سایت مناسب نمی باشد. برای خرید بک لینک خوب بهتر است از سایت های مرتبط با خود این کار را انجام دهید.

تاثیر بک لینک با کیفیت در سئو سایت

اگر شما خرید بک لینک خود را از سایت های با کیفیت انجام دهید قطعا پیشرفت خواهید کرد. هر سایتی برای خرید بک لینک مناسب نمی باشد. باید از سایت هایی بک لینک خریداری کنید که دارای دامین آتوریتی بالا باشد. شما می توانید اعتبار بک لینک ها را از سایت موز مشاهده کنید.

چند نکته در مورد خرید بک لینک

اگر با گفته های بالا باز هم تصمیم دارید که بک لینک خریداری کنید بهتر است به نکاتی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد توجه کنید.

 • برای خرید بک لینک به سایت مقصد دقت کنید ، شما نباید از هر سایتی بک لینک خریداری کنید. سایت باید دارای اعتبار لازم باشد.
 • تا جایی که ممکن است بک لینک رایگان نگیرید. بک لینک رایگان شاید از لحاظ مالی به نفع شما باشد چرا که بابت بک لینک پولی پرداخت نمی کنید اما قطعا تبادل لینک دو طرفه به ضرر هر دو سایت خواهد بود.
 • سعی کنید از سایت هایی که شغل شان فروش بک لینک هست بک لینک خریداری نکنید.
 • سعی کنید بک لینک را در ساید بارها قرار ندهید ، بهتر است لینک شما در کنار متن های اصلی سایت باشد.
 • خرید بک لینک های گروهی به هیچ وجه توصیه نمی شود. طبق گفته های بالا خرید لینک های گروهی باعث می شود تا گوگل متوجه این تخلف شده و باعث شود تا سایت شما جریمه شود.
 • سعی کنید از سایت های بک لینک خریداری کنید که لینک گرفتن از آن سایت ها سخت باشد.
 • سعی کنید از قرار دادن لینک سایت خود در نظرات سایت دیگران خودداری کنید.
 • برای سایت خود محتوای اختصاصی ایجاد کنید شما می توانید با محتوای اختصاصی کاربران را به سمت سایت خود جذب کنید.
خرید بک لینک چه تاثیراتی می تواند به همراه داشته باشد4

خرید بک لینک چه تاثیراتی می تواند به همراه داشته باشد4

خرید بک لینک و نکات حیاتی درباره آن

یکی از آیتم هایی که در سئو می توانید از آن استفاده کنید خرید بک لینک می باشد. خیلی از افراد امروزه به دنبال خرید بک لینک هستند تا سایت خود را در رتبه گوگل افزایش دهند. خیلی از افراد آشنایی نسبتا کاملی در مورد بک لینک دارند و خیلی از افراد نیز اطلاعات جامعی در مورد بک لینک ندارند. قصد داریم در این نوشته در مورد خرید بک لینک مطالبی را برای شما بیان کنیم. خیلی از افراد می پرسند که بک لینک بخریم؟ چه زمانی اقدام به خرید کنیم؟ از کجا به بک لینک با کیفیت پی ببریم؟ آیا خرید بک لینک باعث پیشرفت رتبه ی سایت می شود؟ خرید بک لینک تخلف محسوب می شود؟

در این نوشته قصد داریم تا در مورد این سوالات مطالب جامعی را برای شما قرار دهیم. خرید بک لینک طبق یک اصول خاص انجام می شود و ممکن است خرید بک لینک از سایت های مختلف به کار شما نیاید. پس بهتر است قبل از خریدن بک لینک حتما اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

خرید بک لینک چیست؟

می خواهیم در ابتدا توضیح دهیم که خرید بک لینک چیست؟ خیلی از افراد با این واژه آشنا نمی باشند. زمانی که شما به سایت مقصد پول پرداخت می کنید تا لینک شما در آن سایت قرار بگیرد خرید بک لینک گفته می شود. بک لینک هایی که دارای ارزش زیادی برای شما هستند قطعا در ازای پرداخت پول قابل قبول می باشند. پکیج های مختلفی از بک لینک وجود دارد که شما می توانید آن را برای خود خریداری کنید. در ادامه به بررسی بیشتر این موارد خواهیم پرداخت.

آیا خرید بک لینک واقعا روی سئو سایت تاثیر گذار است؟

اگر از اصول کلی خرید بک لینک پیروی کنید و بک لینک های خریداری شده دارای کیفیت بالا و مناسب باشد قطعا تاثیر زیادی بر روی سئو سایت شما خواهد گذاشت. هر بک لینکی نمی تواند برای سایت شما موثر باشد و باعث افزایش و بهبود رتبه ی سایت شما شود. به عنوان مثال خرید بک لینک از یک سایت بی کیفیت قطعا به سود سایت شما نخواهد بود و ممکن است به سایت شما آسیب وارد کند. یا به عنوان مثال اگه از سایت های غیرمرتبط با سایت خود بک لینک خریداری کنید قطعا این امر کار درستی نمی باشد. این نوع از بک لینک ها تاثیر زیادی بر روی سایت شما نخواهد گذاشت و باعث افزایش رتبه ی سایت شما نمی شود. بک لینک های با کیفیت باعث می شود تا ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند و باعث بهبود رتبه ی سایت شما شود. می خواهیم در ادامه در مورد تاثیر بک لینک های با کیفیت بر سایت صحبت کنیم.

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی شدن سایت می شود؟

به این سوال می توان به دو نوع پاسخ داد. هم می توان گفت بله و هم می توان گفت نه. به صورت کلی بستگی به نوع بک لینک خریداری شده می باشد. اینکه شما از کدام سایت بک لینک خریداری کنید مهم است. تعداد لینک های خریداری شده موثر است. عوامل زیادی در اینکه خرید بک لینک باعث پنالتی شدن سایت می شود موثر است. شما می بایست در خرید بک لینک از سایت ها دقت کنید. سیاست های گوگل به گونه ای می باشد که با خرید بک لینک مخالف است و آن را تخلف می داند. گوگل به اعتبار سایت ها در هنگام خرید بک لینک دقت می کند. اعتبار یک سایت به میزان لینک هایی است که به او داده می شود محاسبه می شود. اگر گوگل تشخیص دهد که لینک ها شما غیرطبیعی و خریداری شده می باشد قطعا با هر دو سایت برخورد خواهد. هم سایتی که بک لینک در آن قرار گرفته است و هم سایتی که بک لینک را خریده است.

به عنوان مثال اگر سایت شما قدمت زیادی دارد و تعدادی بک لینک از قبل داشته باشید ، شما با خرید 5 بک لینک به شرط اینکه محتوای بک لینک ها با هم متفاوت باشد در این صورت گوگل متوجه خرید بک لینک نخواهد شد و برای شما مشکلی پیش نخواهد آمد. این فقط یک مثال ساده برای جا افتادن مطلب بوده است. اگر لینک های خریداری شده در مدت زمان کم به صورت انبوه باشد و کیفیت لینک ها مناسب نباشد و همچنین بک لینک خریداری شده برای دو کلمه باشد قطعا گوگل متوجه خواهد شد که بک لینک ها خریداری شده است. خرید بک لینک زیاد برای سایت های تازه تاسیس اصلا توصیه نمی شود چرا که گوگل متوجه این امر خواهد شد و نتیجه عکس خواهید گرفت. پس بهتر است در هنگام تاسیس سایت بک لینک خریداری نکنید. خریدن بک لینک برای سایت هایی که از لحاظ محتوا در سطح بسیار پایینی قرار دارند بسیار اشتباه می باشد. زمانی که خرید بک لینک را به یک کارشناس بسپارید قطعا سایت شما با مشکل پنالتی شدن مواجه نخواهد شد. برای خرید بک لینک می بایست قانون و قواعد آن را رعایت کنید.

چه بک لینک هایی با کیفیت هستند؟

برای تشخیص بک لینک های باکیفیت روش های متنوعی وجود دارد که می توانید آن را مطالعه کنید. یکی از این موارد خرید بک لینک از سایت های مرتبط با سایت شما می باشد. بک لینک باکیفیت دارای دامین آتوریتی بالا می باشد. یکی دیگر از مواردی که باعث کیفیت بک لینک می شود قرار گرفتن لینک شما در کنار لینک های دیگر می باشد. محدوده لینک هایی که در کنار لینک شما قرار می گیرند مهم است. بهتر است از رپورتاژهای آگهی برای سایت خود استفاده کنید. این روزها تاثیر رپورتاژها بر کسی پوشیده نیست. شما می توانید با تولید یک محتوای مناسب آن را در سایت مقصد قرار دهید. اگر بک لینک خریداری می کنید سعی کنید بک لینک شما در قسمت سایدبار در کنار لینک های دوستان یا تبلیغات متنی قرار نگیرد چرا که این امر اصلا مناسب نیستند.

خرید بک لینک اشتباه نه تنها به بهبود رتبه ی سایت شما کمک نمی کند بلکه باعث می شود تا گوگل شما را از رتبه های بالا حذف کند. بک لینک های شما می بایست دارای کیفیت مناسب بوده و از لحاظ مرتبط بودن با سایت شما مرتبط باشد. بهتر است از قرار دادن لینک سایت خود در قسمت سایدبار و قسمت لینک دوستان خودداری کنید. بک لینک را در تمام صفحات قرار ندهید. خیلی از افراد از این مدل لینک ها از سرویس های وبلاگ دهی برای سایت خود بهره می گیرند که مناسب نیست. این کار باعث می شود تا شما لینک بسیار زیادی داشته باشید که همین امر باعث پنالتی شدن سایت شما می شود. پس بهتر است در هنگام خرید بک لینک کیفیت را فدای کمیت نکنید و در جای مناسب از بک لینک استفاده کنید.

نکات مهم در خرید بک لینک با کیفیت

سعی کنید در خرید بک لینک از لینک های دائمی استفاده کنید. برای خرید بک لینک سعی کنید حتما لینک های ماهانه و سه ماهه خرید نکنید. بهترین بک لینک دائمی می باشد. دقیقا مثل قرار دادن رپورتاژ در سایت مقصد. سعی کنید از سایت هایی خرید بک لینک خود را انجام دهید که دارای دامین آتوریتی 60 به بالا باشند. قبل از خرید بک لینک بهتر است اسپم اسکور سایت را چک کنید. سایت هایی که اسپم اسکور آنها زیر 3 باشد گزینه های مناسبی برای خرید بک لینک می باشد.

به عنوان مثال سعی نکنید در یک روز 50 بک لینک ثبت کنید ، بهتر است بک لینک را در درازمدت خریداری کنید. برای یک کلمه از سایت خود بک لینک تهیه نکنید ، سعی کنید چند عنوان انتخاب کنید و سپس اقدام به خرید کنید. بهتر است برای خرید بک لینک از صفحات داخلی خود نیز استفاده کنید. خرید بک لینک تنها برای صفحه اصلی مناسب نیست. اگر رپورتاژ خریداری می کنید بهتر است برای رپورتاژ کامنت بگذارید تا محبوبیت صفحه افزایش پیدا کند. بک لینک را از کسی خریداری کنید که به آن اطمینان داشته باشید. از سایت هایی که سوخته می باشند بک لینک خریداری نکنید. سایت هایی که هیچ وقت آپدیت نمی شوند گزینه مناسبی برای خرید بک لینک نیستند و به درد نمی خورند. سایت هایی که روزانه آپدیت می شوند گزینه ی مناسبی برای خرید بک لینک می باشند.

از کجا بک لینک با کیفیت بخریم؟

اگر شما در موتورهای جستجو سرچ کنید گزینه های زیادی برای خرید بک لینک مشاهده می کنید. یک سری از سایت هایی که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند زرد می باشند و به صورت انبوه به شما بک لینک ارائه می دهند ، این سایت ها بک لینک خریداری شده توسط شما را به صورت انبوه درج می کنند که مناسب نیست. خیلی از سایت ها با وبلاگ ها به صورت واسطه ای کار می کنند که این امر جالب به نظر نمی رسد. برخی سایت ها پکیج هایی را آماده می کنند که به صورت انبوه به شما به فروش می رسانند. بک لینک های ایرانی و خارجی و ترکیبی از سایت های GOV و EDU جزو این پکیج ها می باشند.

در این میان سایت هایی هستند که به عنوان واسطه عمل می کنند. این سایت ها دارای پیشنهادهای شگفت انگیز می باشند. به عنوان مثال دیده شده است که رپورتاژ آگهی در 10 سایت با موضوع پزشکی حدود 7 میلیون تومان. خیلی از افراد امروزه با یک سری از وبلاگ ها برای فروش بک لینک های مختلف همکاری می کنند. این افراد بیشتر در فروم های مختلف دیده می شوند. قیمت بک لینک هایی که این سری از افراد به فروش می رسانند پایین است. به عنوان مثال درج لینک شما در 500 وبلاگ به نرخ 50 هزار تومان. اگر به این افراد سفارش رپورتاژ نیز بدهید همین نرخ می باشد.

همانطور که قبلا اشاره کرده ایم ، خرید بک لینک با توجه به پارامترهای موجود از این افراد توصیه نمی شود. بهتر است از کسی بک لینک خریداری کنید که دارای اطمینان باشد ، باید از جایی بک لینک خریداری کنید که در زمان های کوتاهی بک لینک در سایت خود قرار ندهد ، تمامی این موارد بسیار مهم می باشد که شما می بایست در هنگام خرید به آن دقت کنید. خیلی از افراد به دلیل بی اطلاع بودن از کیفیت بک لینک به سراغ خرید می روند و مشاهده شده است که بک لینک های خریداری شده نو فالو بوده و از سایت های خارجی بی کیفیت می باشد. این امر باعث می شود که خیلی زود گوگل کیفیت بک لینک ها را سنجیده و باعث ضرر به سایت شود. بک لینک هایی که در مدت زمان کوتاهی درج می شوند برای رتبه ی سایت مفید نمی باشند. کسانی که بدین صورت اقدام به فروش بک لینک می کنند قطعا به فکر جیب خود هستند تا اینکه کیفیت کار برای آنها مفید باشد. این افراد به سود مناسب می رسند و شما قطعا در آینده ضرر خواهید کرد.

تا به اینجای کار به شما گفته ایم که خرید بک لینک های ارزان مناسب نیست چرا که قطعا به سایت شما آسیب می رساند. خیلی از افراد با تبلیغات گمراه کننده سعی دارند تا شما را فریب دهند. تبلیغاتی مانند خرید بک لینک ارزان ، خرید بک لینک با کیفیت ، خرید بک لینک دائمی ارزان ، خرید بک لینک تضمینی ارزان ، بک لینک معتبر و … از جمله این تبلیغاتی می باشد که باعث فریب شما می شود. پس بهتر است از خرید بک لینک های بی کیفیت دوری کنید.

اگر شما قصد دارید در سایت خاصی رپورتاژ درج کنید بهتر است مستقیم با سایت مقصد مکاتبه کنید چرا که وجود واسه باعث می شود تا تغییراتی در این امر صورت گرفته شود و به ضرر شما شما بی انجامد. پس بهتر است متن رپورتاژ را خودتان تهیه کنید و با سایت وارد مکاتبه شوید. خیلی از افراد هستند که پنل رپورتاژ در سیستم تبلیغات خود ندارند ، شما می توانید این چنین سایت ها را پیدا کنید و به راحتی با آنها وارد مذاکره شوید. این امر باعث می شود تا بتوانید رپورتاژ باکیفیت ثبت کنید.

چه زمانی بهتر است بک لینک بخریم؟

شاید سوال خیلی از افراد باعث که چگونه می توان بک لینک خرید ، ما به شما خواهیم گفت ، شما می توانید در زمانی که سایت در جایگاه مناسبی باشد بک لینک خریداری کنید. بک لینک باعث می شود تا سایت شما تقویت شود. اگر سایت شما ضعیف باشد خرید بک لینک موثر نمی باشد. اگر سایت شما در کورس رقابت با سایر سایت ها نباشد خرید بک لینک یک رویه اشتباه می باشد. پس بهتر است اول جایگاه نسبتا مناسبی کسب کنید و سپس اقدام به خرید بک لینک کنید.

برخی افراد گمان می کنند با خرید بک لینک به راحتی می توانند به صفحه اول گوگل راه پیدا کنند. شاید این امر به نحوی درست باشد و برای سایت هایی جوابگو می باشد که در صفحه دوم قرار دارند نه اینکه در جستجوی گوگل وجود نداشته باشند. اگر شما دارای یک سایت تازه تاسیس هستید نمی توانید با خرید بک لینک سایت خود را به سرعت بهبود ببخشید. سایت تازه کاری که نه لینک دارد نه ترافیک به هیچ وجه نمی تواند با خرید بک لینک به تنهایی موفق باشد. زمانی هم که صحبت از خرید بک لینک می شود قطعا به بک لینک با کیفیت اشاره می شود. زمانی که سایت شما اعتبار چندانی نزد گوگل ندارد خرید بک لینک و لینک سازی در سایت های دیگر برای گوگل ارزشمند نیست. این امر ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. خیلی اوقات با خرید بک لینک در ابتدای امر دچار پنالتی می شوید. در مجموع می توان گفت خرید بک لینک برای سایت نوپا مضر است.

خرید بک لینک چه تاثیراتی می تواند به همراه داشته باشد5

سوالات مهمی که در خرید بک لینک برای شما پیش می آید:

قطعا شما در هنگام خرید بک لینک با سوالاتی مواجه می شوید که می خواهید در مورد این سوالات اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما در این قسمت می خواهیم به سوالات پرتکرار شما پاسخ دهیم.

 • آیا در پروسه خرید بک لینک، اگر لینک های نوفالو هم برای ما ساخته شوند مفید خواهد بود؟

بله درست است ، زمانی که شما بک لینک خریداری می کنید و یا اینکه برای خود بک لینک رایگان ایجاد می کنید درصد کمی از لینک ها می بایست نو فالو باشد چرا که این امر باعث طبیعی شدن فرآیند خرید بک لینک برای شما می شود.

بله در صورتی که از رپورتاژ استفاده کنید مفید خواهد بود. بهتر است از یک متن تکراری برای هزاران وبلاگ استفاده نکنید. چند متن و محتوای تهیه کنید و در وبلاگ های معتبر قرار دهید.

 • بعد از خرید بک لینک چه مدت طول می کشد بک لینک ها ثبت شوند و تاثیرشان را نشان دهند؟

زمانی که شما بک لینک خریداری می کنید بین 1 روز تا 60 روز زمان لازم است تا بک لینک های شما ثبت شود. البته باید خاطر نشان کنیم که دو الی سه روز پس از ثبت بک لینک گوگل آن را شناسایی می کند و ممکن است تاثیرگذاری آن حدود 3 ماه زمان نیاز داشته باشد.

 • چقدر طول می کشد بک لینک ها در الکسا ثبت شوند؟

طبق شواهد به دست آمده الکسا بین سه تا شش ماه زمان لازم دارد تا بتواند بک لینک سایت شما را شناسایی کند. البته در این امر اتفاق نظر خاصی وجود ندارد. اگر خرید بک لینک شما از سایت های بسیار معتبر باشد این زمان ممکن است به کمتر از 10 روز کاهش پیدا کند. در این زمینه نباید زیاد حساسیت به خرج دهید و صبور باشید.

 • از کجا بفهمیم بک لینک هایی که خریده ایم ثبت شده اند؟

بهتر است در ابتدا از کسی که بک لینک را از وی خریداری کرده اید سوال کنید. سپس می توانید از قسمت گوگل وبسمتر تولز قسمت Links To Your Site بک لینک های جدید سایت خود را مشاهده کنید. در این قسمت می توانید اطلاعات و جزئیات دقیق تری را مشاهده کنید.

 • بعد از خرید بک لینک چه کار کنیم تا تاثیر بک لینک ها بیشتر شود؟

برای اینکه بتوانید تاثیر بک لینک خود را افزایش دهید بهتر است برای لینک هایی که در سایت مقصد قرار داده اید لینک سازی کنید. به عنوان مثال اگر شما در یک سایت رپورتاژ قرار داده اید بهتر است صفحه آن رپورتاژ را در سایت خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید این کار را در وبلاگ های خود انجام دهید.

 • آیا کلیک کردن روی بک لینک های خریداری شده مفید است؟

بله اگر بتوانید این کار را انجام دهید قطعا مفید خواهد بود ، می توانید از دوستان و همکاران خود بخواهید بر روی لینک های شما کلیک کنند. بهتر است خودتان هر چند وقت یکبار با آی پی های مختلف این کار را انجام دهید.

 • آیا خرید بک لینک انبوه برای سایت مان مفید است؟

همانطور که اشاره شد خرید بک لینک های انبوه برای سایت شما مفید نمی باشد. بهتر است از خریدن بک لینک های انبوه خودداری کنید. چرا که باعث می شود تا سایت شما جریمه شود. برای سایت های معتبر نیز خرید بک لینک انبوه توصیه نمی شود. الگوریتم های جدید گوگل طوری می باشند که باعث می شوند تا سایت شما جریمه شود.

 • آیا وب سایت های محتوایی نیاز به خرید بک لینک دارند؟

هر وب سایتی که دارید نیاز به خرید بک لینک دارید ، وب سایت های محتوای چون می توانند به راحتی برای خود محتوا ایجاد کنند شاید به نسبت دیگر سایت ها کمتر به بک لینک نیاز دارند. چرا که محتوایی که تولید می کنید مفید می باشد.

 • خرید بک لینک ایرانی یا خارجی؟ کدام بهتر است؟

هر دو مورد برای سایت نیاز می باشد. اگر سایت تازه تاسیس دارید بهتر است از بک لینک های ایرانی شروع کنید. خرید بک لینک خارجی را پس از 6 ماه از تاسیس سایت خود انجام دهید. بهتر است به صورت کلی بر روی بک لینک های داخلی حساب باز کنید.

آیا خرید بک لینک بهترین راه برای کسب رتبه بهتر است؟

می خواهیم در این مقاله در مورد سوال اینکه آیا خرید بک لینک بهترین راه برای کسب رتبه بهتر است؟ مطالبی را برای شما قرار دهیم. اگر شما هم در این مورد تردید دارید بهتر است با ما همراه باشید تا در مورد این موضوع با شما صحبت کنیم. می دانیم که بک لینک یکی از اجزای مهم در سئو می باشد. خیلی از افراد به دنبال خرید بک لینک قوی هستند. بسیاری از افراد در خرید بک لینک ماهر هستند و برخی دیگر در این زمینه مبتدی به نظر می رسند. خرید بک لینک دارای قواعد و اصول خاص خود می باشد. بهتر است بک لینکی را خریداری کنید که متناسب با سایت شما باشد. اگر قصد خرید بک لینک دارید ولی اطلاعات لازم در این زمینه ندارید بهتر است با ما همراه باشید.

آیا خرید بک لینک واقعا روی سئو سایت تاثیر گذار است؟

اگر خرید بک لینک بر روی اصول باشد و مناسب با سایت شما خریداری شود به صورت مستقیم تاثیرگذار خواهد بود. خرید بک لینک باعث می شود تا سایت شما رتبه ی دلخواه را کسب کند. نوع بک لینک خریداری شده بسیار مهم است. بهتر است از خرید بک لینک های بی کیفیت خودداری کنید. بک لینک را متناسب با سایت خود خریداری کنید. اگر بک لینک خریداری شده توسط شما با موضوع سایت شما مرتبط نباشد تاثیر زیادی بر روی رتبه ی سایت شما نخواهد داشت. بلکه ممکن است باعث افت سایت شما شود.

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی شدن سایت می شود؟

به طور کلی می توان گفت پنالتی شدن سایت شما بستگی به خیلی از موارد دارد. بک لینکی که شما خریداری می کنید می بایست به تعداد مناسب باشد. بک لینک خریداری شده اگر محتوایی باشد و شامل یک کلمه در هزاران سایت باشد باعث ضرر رساندن به سایت شما می شود. شما بهتر است در هنگام خرید بک لینک از سایت هایی اقدام کنید که مرتبط با شما باشد. اگه بی رویه بک لینک خریداری کنید قطعا باعث پنالتی شدن سایت خود می شوید. خارج کردن سایت از پنالتی دارای دردسر زیاد می باشد. پس بهتر است در هنگام خرید طمع نکنید و نخواهید یک شبه ره صد ساله را طی کنید. همانطور که بارها در مقاله های نوشته شده اشاره کرده ایم ، گوگل با سیاست خرید بک لینک مخالف است.

بهتر است خرید بک لینک خود را از سایت های دارای آتوریتی بالا خریداری کنید. اگر بک لینک های شما به تعداد کافی و با کیفیت باشد قطعا در رتبه ی سایت شما موثر خواهد بود. اگر سایت خود را به تازگی تاسیس کرده اید سعی کنید بیشتر بر روی محتوای سایت کار کنید و به دنبال خرید بک لینک نباشید. شما اگر بتوانید محتوای سایت خود را غنی کنید قطعا می توانید به آمار مناسب بدون خرید بک لینک دست پیدا کنید. کسانی که دارای سایت ضعیف از نظر محتوا هستند قطعا نمی توانند با خرید بک لینک پیشرفت کنند چرا که با خرید بک لینک به تنهایی گوگل و موتورهای جستجو به شما اهمیت نمی دهد.

چه بک لینک هایی با کیفیت هستند؟

سایت هایی دارای ارزش خرید بک لینکی هستند که دارای خروجی کم باشند ، همچنین محتوای سایت می بایست به صورت نیمه اختصاصی درج شده باشد. شما بهتر است از ابزارهای مختلف برای تشخیص ارزش سایت استفاده کنید. دامین آتوریتی یکی از مواردی است که در هنگام خرید بک لینک می بایست به آن توجه کنید. توصیه شده است به جای خرید بک لینک در سایت رپورتاژ آگهی به صورت اختصاصی تنظیم کنید و به صاحبان سایت بدهید. در این صورت قطعا تاثیرگذاری بیشتری دریافت خواهید کرد.

شما علاوه برا موارد گفته شده می توانید در هنگام تاسیس سایت وبلاگ هایی برای خود ایجاد کنید. در وبلاگ های ایجاد شده می توانید مطالب مختلفی از سایت خود را با نگارش جدید یا به صورت کپی درج کنید. به مرور زمان و با گذشت چند ماه ارزش وبلاگ های ایجاد شده بالا رفته و باعث می شود تا بک لینک های رایگان از وبلاگ خود دریافت کنید.

توصیه شده است در هنگام خرید بک لینک و در هنگام تهیه متن رپورتاژ به صورت مستقیم با مدیریت سایت ارتباط برقرار کنید ، وجود واسطه های مختلف باعث شده است تا خیلی از افراد در دام افراد سواستفاده گر بیفتند. همیشه گفته شده است که بک لینک هایی که خریداری می کنید به صورت دائمی باشد. چرا که خرید بک لینک های اعتباری و ماهانه باعث می شود تا شما در موعد آن مجبور به تمدید باشید. در صورتی که نتوانید از لحاظ مالی بک لینک های خود را تمدید کنید با مشکل از طرف گوگل مواجه خواهید شد. یکی از مزایای رپورتاژ در همین مورد می باشد. چرا که باعث می شود شما به راحتی رپورتاژ را به صورت دائمی در سایت طرف مقابل درج کنید.

اگرچه همگان در مورد بک لینک و لینک سازی خارجی صحبت می کنند اما هیچوقت نباید لینک سازی داخلی را نادیده بگیرید. تاثیر لینک سازی داخلی به اندازه لینک سازی خارجی نیست اما شما می بایست به این موضوع دقت کنید که لینک سازی داخلی باعث می شود تا پیوندهای گوناگونی در سایت شما قرار گیرد. اگر بک لینک خریداری می کنید بهتر است از در روزهای مختلف بک لینک ها را درج کنید. چرا که ثبت یک باره بک لینک باعث آسیب رسیدن به سایت می شود. کسانی که بک لینک را به صورت پکیج به فروش می رسانند قطعا گزینه ی مناسبی برای خرید نیستند. کسانی هم وجود دارند که سیستم های وبلاگ دهی مختلف را خریداری می کنند و برای شما به صورت یک پکیج کامل بک لینک ثبت می کنند. این افراد هیچ وقت نمی توانند باعث پیشرفت سایت شما شوند. این افراد تنها به فکر جیب خود هستند.

شاید تا به اینجای کار متوجه شده باشید که خرید بک لینک به صورت کلی اشتباه می باشد. پس شما بهتر است. در سایت های مختلف و با جستجو در موتورهای جستجو دیده اید که آگهی های زیادی در زمینه بک لینک رایگان وجود دارد. آیا به نظر شما بک لینک رایگان وجود دارد؟ بک لینک های رایگان اکثرا دارای کیفیت لازم نمی باشد. پس بهتر است قید بک لینک های رایگان را بزنید. در مجموع بهتر است با دقت و مطالعه زیاد بک لینک خریداری کنید. امیدواریم مقاله نوشته شده مورد توجه شما واقع شده باشد.

جمع بندی و سخن آخر

بهتر است در ابتدا بر روی سئوی سایت خود کار کنید و با تولید محتواهای اختصاصی بتوانید در موتورهای جستجوی رتبه مناسبی پیدا کنید. خرید بک لینک به مانند دوپینگ برای سایت شما می باشد. اگر سئوی داخلی شما ضعیف باشد این امر مفید نخواهد بود.

اگر قصد دارید بک لینک خریداری کنید بهتر است ابتدا بک لینک هایی بخرید که دائمی باشد و ثانیا بک لینک های خریداری شده شما به صورت محتوایی باشد. بک لینک محتوایی در واقع همان رپورتاژ آگهی می باشد. همیشه سعی کنید بک لینک را از جای معتبر خریداری کنید. سایت ها و وبلاگ های بی شماری وجود دارند که از لحاظ قرار دادن رپورتاژ بسیار عالی می باشند.

بهتر است برای خرید بک لینک بر روی یک الی دو کلمه تمرکز نکنید. سعی کنید لینک های مختلف را برای بک لینک انتخاب کنید. در رپورتاژها بهتر است از متن های مختلف استفاده کنید تا گوگل شما را جریمه نکند. الگوریتم های گوگل بسیار هوشمند می باشد و همین امر باعث می شود تا شما با کوچک ترین اشتباه جریمه شوید. گوگل هر ماه الگوریتم های خود را آپدیت می کند. پس به هیچ وجه به دنبال خرید بک لینک های ارزان و رایگان نباشید.

امیدواریم مطالب قرار داده شده جامع باشد و شما بتوانید پس از مطالعه مطالب ذکر شده آشنایی نسبی نسبت به خرید بک لینک پیدا کنید. سعی کرده ایم مطالب را به زبان ساده و گویا برای شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم لذت ببرید.