7 راه برای ثابت کردن افزایش ترافیک سایت فروشگاه اینترنتی شما

افزایش ترافیک سایت ، شما برای داشتن یک سایت موفق و جهت بالا بردن بازدید کنندگان از سایت می بایست کارهای جذاب و تازه ای انجام دهید. برای انجام اموری تازه در فروشگاه خود برنامه ریزی کنید و دنبال ایده های نو و خلاق باشید. اگر شما با فعالیت اینترنتی آشنایی داشته باشید می دانید که همه می توانند از افزایش ترافیک فروشگاهشان استفاده کنند و مشتری را به سوی خرید کردن از محصولاتتان جلب کنید.

 • کمپین فروش راه اندازی کنید

افزایش ترافیک سایت ، ممکن است شما هم جزء آن دسته افرادی باشید که هنگام  وارد شدن به فروشگاه اینترنتی ابتدا به سراغ فروش ویژه ی فروشگاه می روید. همگی بازدید کنندگان به این بخش علاقه  ی زیادی نشان می دهند. ایجاد یک کمپین فروش می تواند شما را در بالا بردن بازدید از فروشگاهتان کمک کند حتی ممکن است این کمپین برای تعطیلات بعد برنامه ریزی شود. فقط به این نکته باید توجه کنید که هر کاری انجام می دهید باید قابل فهم و آسان باشد تا مشتری بتواند به راحتی آن را بفهمد. همچنین می توانید با زدن یک پاپیون قرمز رنگ روی محصولاتی که تخفیف خورده نگاه مشتری را جلب کنید. در ادامه چند ایده ی جدید برایتان ذکر خواهیم کرد.

 • رقیب یا تقاضا

افزایش ترافیک سایت ، تمامی افراد از جایزه گرفتن و تخفیف محصول بسیار لذت می برند بنابراین شما قادرید پیشنهاد های هیجان انگیز و وسوسه کننده مانند ارسال رایگان محصول یا تخفیف اولین خرید و … را در فروشگاه خود قرار دهید. این کار صد درصد بازدید فروشگاه را بالا برده و ورود افراد به سایت فروشگاهی شما زیاد و در نتیجه خرید بالا خواهد رفت.

 • تصمیمات وسوسه انگیز

افزایش ترافیک سایت ، شما می توانید از پیشنهاد های وسوسه انگیز استفاده کنید مثلا برای یک ماه حمل و نقل رایگان بگذارید یا فروش ویژه و تخفیف کالا را اعلام کنید این پیشنهادها می توانند مشتری را جلب سایت کرده و بازدید را افزایش دهید.

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

 • وسوسه کردن خرید با جمله ی یکی بخر دوتا ببر

افزایش ترافیک سایت ، تمامی افراد به این جمله واکنش نشان می دهند و مطمعنن خریدی که یکی بخر دوتا ببر داشته باشد را بدون تامل انجام می دهند، پس این روش هم مشتری را وادار خواهد کرد که سایت شما را باز کند و شرایط این کار را مشاهده نماید.

 • دادن کوپن تخفیف

کوپن های تخفیف پیشنهادی بسیار عالی در جلب نظر مشتری می باشند. حال این تخفیف می تواند 10 درصد یا 50 درصد باشد.بدون انجام دادن این راه کارها انتظار نداشته باشید بازدید سایتتان بالا رفته یا محصولاتتان به راحتی فروش بروند و سایتتان پیشرفت داشته باشد. تبلیغات در اینترنت کمک بسیار زیادی به فروش محصول و بالارفتن بازدیدتان خواهد کرد.

سایت ساز چیست – تفاوت بین سایت ساز های آنلاین و آفلاین

 • استفاده ی بیشتر از اینستاگرام

افزایش ترافیک سایت ، اینستاگرام در حال حاضر اولین شبکه ی اجتماعی دنیا محسوب شده که شما را در پیشرفت و بالابردن سایتتان بسیار کمک می کند. پس اگر اکانتی ندارید به سرعت برای خود اکانت بسازید.

 • اطلاعات موجود در اینستاگرام

بعد از گشودن اکانت برای خود باید اطلاعات مفید و کاربردی کسب و کارتان را در آن بزنید و همچنین برای دیدن مشتری هایتان باید لینک فروشگاه را در صفحه ی اینستاگرامتان قرار دهید.

 • گذاشتن استوری در اینستاگرام

افزایش ترافیک سایت ، استوری گذاشتن در اینستاگرام بسایر رایج شده و برای فعالیت شما بسیار کاربردی و مفید می باشد به این دلیل که تقریبا می توان گفت نیمی بیشتر از فالورها استوری را مشاهده می کنند. برای این کار با زدن روی دکمه ی cta مشتری های خود را به سمت فروشگاهتان ببرید.

 • روی اهداف اصلی (سئو) تمرکز کنید

مشتری های واقعی تمامی محصولات شما را در گوگل جستجو می کنند.سئو فرآیندی است که بازدید کنندگان شما را به حداکثر می رساند. برای اینکه بدانید سئو درست است می بایست کلمات کلیدی را بشناسیم. این کلمات همان کلمه هایی هستند که افراد در گوگل جستجو می کنند و سایت شما را پیدا خواهند کرد.

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

 • ارسال ایمیل وسوسه انگیز

این روش با توجه به نظر متخصصان بیشترین عامل در جذب مشتری ها بوده است.جهت مشاهده ی اینکه این اطلاعات چه میزان ارزش داشته نیازمند چند راه کار هستید که برایتان می گوییم.

 • عنوان ایمیل

افزایش ترافیک سایت ، ترافیک سایت شما و طرح ارزیابی موفق ایمیل عنوان ایمیل شما محسوب می شود. این عنوان هر چه جذاب تر باشد این شانس را به شما می دهد که افراد بیشتری آن را مشاهده کنند.

فروشگاه ساز های رایگان چگونه خدمات خود را اراده میدهند

 • دکمه ی CTA

افزایش ترافیک سایت ، دلیل راه اندازی ایمیل این است که بتوانید مشتری را در سایت خود بیاورید پس به این نکته توجه کنید که تمامی عکس ها و اطلاعات را به هیچ وجه درون ایمیل نگذارید تا نظر مخاطب جلب شود و از طریق آن وارد سایت شما شود.

 • محتوای نوشته شده

تمامی آن چیزی که در ایمیل خود می نویسید باید نظر مشتری را به خود جلب کند و برای اینکار روی دکمه ی فراخوان، ایمیل را بزنید. برای اینکه نتیجه ی مطلبوبی ببینید از کلمات جذاب و گیرا استفاده کنید.

 • عکس

معمولا مردم در فروشگاه های آنلاین دوس دارند بدانند چه چیزی را می خواهند بخرند پس باید در ایمیل خود عکس های مربوط با محصول را هم بگذارید.

 • وبلاگ

وبلاگ هم مانند سایر بخش ها بالاترین عامل در افزایش بازدید را خواهد داشت در ادامه خواهیم گفت که وبلاگ نویسی به چه صورت است.

 • ساخت وبلاگ

افزایش ترافیک سایت ، با وبلاگ نویسی مشتری این شانس را دارد تا به وب سایت شما مجدد برگردد ، از طریق وبلاگ، شما قادرید نام تجاری خود و تبلیغاتتان را به مشتری نشان دهید.

 • وبلاگ مهمان

با ارسال این وبلاگ مهمان شما می توانید مخاطبان بیشتری را به مخاطبان خود اضافه کنید. همچنین می توایند دانشتان را به اشتراک بگذارید.

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

افزایش ترافیک سایت و 7 راه افزایش ترافیک سایت فروشگاهی4

 • همکاری با افرادی که موثر باشند

اگر فردی ماهر محصولات شما را معرفی کند ترافیک وب سایت شما توسط مخاطب بالا می رود برای مثال وبلاگ مهمان و ایجاد همکاری با فردی که در شبکه های اجتماعی مفید باشد روشی برای بازاریابی تبلیغاتی می باشد. این گونه افراد در صنعت خود دارای اعتبار و ارزش بالایی می باشند.

 • تبلیغات در گوگل

افزایش ترافیک سایت ، شما برای بالابردن رتبه ی خود در گوگل به زمان کافی نیازمندید. گاهی ممکن است شما قادرنباشید تمامی کلمات را از طریق سئو به رتبه ی اول گوگل برسانید به همین دلیل شما می توانید از طریق گوگل تبلیغات خود را برسانید که این کار بسیار با صرفه و هزینه ی اندکی دارد. گوگل به ازای هر نفر که وارد سایت می شود از شما هزینه ای کسر می کند و شما انتخاب خواهید کرد که چه میزان هزینه برای هر نفر پرداخت کنید.