آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، اگر قصد دارید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید بهتر است برخی نکات را رعایت کنید. رعایت 5 نکته زیر برای داشتن یک فروشگاه آنلاین ضروری به نظر می رسد. شما اگر زمان کافی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ندارید می توانید از نرم افزار فروشگاه ساز ویزمیز استفاده کنید. به کمک این نرم افزار به سادگی و بدون داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی می توانید کمتر از یک ساعت و با هزینه ی کم فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، شما علاوه بر سهولت در ایجاد سایت به کمک نرم افزار سایت ساز ویزمیز می توانید قالب های مختلف را از بین قالب های موجود در نرم افزار انتخاب کرده و شخصی سازی کنید. شما برای جذب کاربر به اولین چیزی که نیاز دارید این است که بتوانید به راحتی قالب خود را شخصی سازی کنید و از رنگ های مناسب و ظاهری زیبا استفاده کنید. در این نوشته قصد داریم تا چند نکته کلیدی در مورد فروشگاه آنلاین به شما بگوییم تا در این راه موفق تر عمل کنید.

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین و 5 نکته مهم که باید حتما رعایت شود

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین و 5 نکته مهم که باید حتما رعایت شود

صفحه اصلی ویترین شماست نه صفحه فروش

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، بعد از راه اندازی یک سایت فروشگاهی کاربران و خریداران شما برای اولین بار وارد صفحه اصلی فروشگاه شما می شوند. پس نکته ی کلیدی این است که شما می بایست صفحه اصلی فروشگاه خود را به مانند ویترین مغازه خود جذاب کنید. بهترین کالاها را در صفحه اصلی قرار دهید. شما بهتر است محصولات پرفروش و اصلی خود را در صفحه نخست قرار دهید. شما می توانید صفحه اصلی خود را به صورت اسلاید طراحی کنید تا جلوه بصری بهتری داشته باشد. شما باید فروشگاه خود را طوری طراحی کنید که دسترسی به صفحات مختلف سایت شما ساده باشد. باید کالاهای مهم را در دسترس قرار دهید. این کار باعث می شود تا کاربران در فروشگاه شما به مدت طولانی تری باقی بمانند و رتبه فروشگاه شما افزایش پیدا کند.

http://www.wizmiz.ir/%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/

برای هر محصول یک صفحه مجزا بسازید

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، شما می بایست برای هر یک از محصولات فروشگاه خود یک صفحه اختصاصی بسازید. شما می بایست به محصولات خود به مانند یک انسان هویت بدهید و برای آنها یک صفحه مجزا درنظر بگیرید. به عنوان مثال شما برای خرید وارد یک فروشگاه می شوید ، یک محصول را انتخاب می کنید و می خواهید اطلاعات بیشتری از آن کسب کنید ، این موضوع باعث می شود تا شما به فکر ایجاد یک صفحه جداگانه باشید. شما می توانید برای محصولات خود توضیحات مجزا در یک صفحه مجزا ایجاد کنید. این کار باعث می شود تا خریدار با جزئیات بیشتری از کالاهای شما روبرو شود. شما با نرم افزار سایت ساز ویزمیز می توانید به راحتی برای فروشگاه خود صفحات جدید و مجزا بسازید و اطلاعات محصولات خود را در آن وارد کنید.

معرفی منحصر به فردی از هر کالا در سایت قرار دهید

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، شما می بایست برای محصولات خود نقد بی طرفانه ای بنویسید تا مشتریان در هنگام خرید بدانند که شما نسبت به برند خاصی بی طرف هستید. می بایست نقاط قوت و ضعف محصولات را به صورت منحصر به فرد در صفحه جداگانه ای قرار دهید. این امر به همراه تصاویر باید قرار گیرد. اگر این کار به درستی انجام شود خریدار به بی طرف بودن شما نسبت به محصولات پی می برد. شما باید در فروشگاه خود فضایی را برای مقایسه محصولات خود نیز در نظر بگیرید. اگر کاربر بتواند تمام قابلیت های کالا را مشاهده کنید حس خوبی دریافت کرده و بیشتر به شما و محصولات شما اعتماد می کند. همین امر باعث فروش بیشتر می شود.

http://www.wizmiz.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/

جایی برای ثبت دیدگاه کاربران برای هر محصول تعیین کنید

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین ، یکی از تبلیغات مهم در بازاریابی تبلیغات دهان به دهان می باشد ، این نوع تبلیغات با کمترین هزینه بین خریداران محصول دست به دست می شود و از اعتبار بالاتری نسبت به تبلیغات شما برخوردار است. شما می بایست برای هر محصول یک بخش برای درج نظرات قرار دهید. این امر باعث می شود تا خریداران محصولات شما در زیر آن محصول کامنت و نظر خود را ثبت کنند. همین امر باعث می شود تا مشتریان جدید اعتماد بیشتری به کالای شما داشته باشند. بنابراین شما می بایست یک قسمتی برای درج نظرات خود در سایت قرار دهید. تعامل کاربران باعث می شود تا افراد زمان بیشتری را در فروشگاه شما سپری کنند.

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین و 5 نکته مهم که باید حتما رعایت شود

آموزش طراحی فروشگاه آنلاین و 5 نکته مهم که باید حتما رعایت شود

برای جلب اطمینان کاربران، صفحه تماس با ما داشته باشید

خیلی از افراد به دلیل حساسیت زیادی که نسبت به خرید های اینترنتی دارند از شما می خواهند که مکان دقیق فیزیکی فروشگاه شما را بدانند. قطعا یکی از دلایلی که کاربران خرید فیزیکی را به به خرید اینترنتی ترجیح می دهند همین امر می باشد. شما می توانید این مشکل را به سادگی حل کنید. بهتر است برای اینکه به کاربران خود اطمینان بدهید که امن و در دسترس هستید یک صفحه تماس با شرکت خود تعیین کنید و شماره تماس و آدرس ایمیل و شرکت خود را در آن درج کنید. می توانید آدرس فروشگاه خود را بر روی نقشه گوگل قرار دهید و بر روی سایت قرار دهید.

همچنین علاوه بر موارد فوق شما می بایست اطلاعات تماس خود را در بالای صفحه در تمامی صفحات فروشگاه خود در معرض دید کاربران قرار دهید.

جمع بندی

اگر به دنبال کسب و کار مناسب اینترنتی هستید شما می بایست فروشگاه اینترنتی برای خود ایجاد کنید. برای اینکار شما می توانید از ابزار سایت ساز ویزمیز استفاده کنید. این نرم افزار به راحتی می توانید بدون هیچ دانش برنامه نویسی فروشگاه شما را به بهترین شکل ایجاد کند. شما برای اینکه قالب مناسبی داشته باشید باید چند نکته را رعایت کنید:

صفحه اصلی خود را آراسته به بهترین محصولات خود کنید.

برای محصولات خود صفحات جداگانه در نظر بگیرید

برای هر محصول نقاط ضعف و قوت آن را ذکر کنید

مکانی را برای تعامل کاربران قرار دهید

صفحه تماس با ما داشته باشید